Tereza Bulisová
(1989)
Noční džungle
No.: 147Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:26
akryl, plátno, stěrka, 2020, 50 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis
Current price: 15.000 CZK (625 €)