Tereza Bulisová

(1989)

  • Tereza Bulisová

    (1989)

    Noční džungle

    No.: 147

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:26

    akryl, plátno, stěrka, 2020, 50 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis

    Current price: 15.000 CZK (625 €)