Karel Kapoun

(1902-1963)

  • Karel Kapoun

    (1902-1963)

    Srbsko

    No.: 256

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:15

    akvarel, papír, 22 x 28,5 cm, sign. LD Karel Kapoun, rám

    Current price: 1.000 CZK (42 €)