František Vít Blažek
Zátiší s citrony
No.: 263700Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:38
olej, karton, 29 x 29 cm, sign. LD Frant Vít Blažek, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítkem ČFVU, malba krakelována, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)