František Vít Blažek

  • František Vít Blažek

    Zátiší s citrony

    No.: 263700

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:38

    olej, karton, 29 x 29 cm, sign. LD Frant Vít Blažek, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítkem ČFVU, malba krakelována, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)