Ludmila Mazancová
Chrpy ve váze
No.: 277131Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:54
olej, sololit, 29,9 x 24,9 cm, sign. LD Mazancová, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Ludmila Mazancová
Květiny ve váze
No.: 277132Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:56
olej, překližka, 2004, 28,4 x 21 cm, sign. LD Mazancová 2004, rám, malba vypadáva s rámu, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)