Jan Skramlík
(1860-1936)
Vinný sklep
No.: 88Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:27
olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. LD J. Skramlík, rám
Current price: 7.000 CZK (292 €)
(1860-1936)
Vinný sklep