Jan Skramlík

(1860-1936)

  • Jan Skramlík

    (1860-1936)

    Vinný sklep

    No.: 88

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 14:27

    olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. LD J. Skramlík, rám

    Current price: 7.000 CZK (292 €)