Jan Jedlička

  • Jan Jedlička

    Druidstone Wales

    No.: 281563

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:06

    heliogravura, 2001, 46,7 x 70 cm, sign. PD Jan Jedlička 01, č. 4/8, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

  • Jan Jedlička

    Nevěsta

    No.: 281576

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:19

    litografie, 1966, 22,3 x 29,7 cm, sign. PD Jan Jedlička 66, při okrajích pokrčený, natržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

  • Jan Jedlička

    Belzebub

    No.: 281577

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:20

    lept, 1973-74, 17,2 x 13,5 cm, sign. PD Jan Jedlička, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Jan Jedlička

    Aran Island

    No.: 281578

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:21

    serigrafie, 2017, 61 x 90,5 cm, sign. vzadu Jan Jedlička 17, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní