Jan Konůpek
Souboj
No.: 226Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
tuš, běloba na papíře, 35 x 50 cm, monogr. PD Kpk, rám, Jan Konůpek se nejprve rozhodl pro dráhu architekta, a tak začal studovat na ČVUT pod vedením Jana Kouly a Josefa Schulze. Pavel Janák a Václav Štěch ho později přiměli studovat uměleckou školu, takže v letech 1906–1908 absolvoval studium na AV…
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Estimate: 20 000 - 30 000 CZK
Jan Konůpek
Exlibris
No.: 281014Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 08. 05. 2024 17:44
lept, 18 x 11 cm, sign. PD Konůpek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 600 CZK (25 €)
Jan Konůpek
Městské zákoutí
No.: 281255Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 08. 05. 2024 18:06
pastel, paper, 25,8 x 37 cm, monogr. lower/right KpK, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Jan Konůpek
untitled
No.: 281391Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 17:56
etching, 34,5 x 22 cm, signed lower/right Konůpek, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 3.000 CZK (125 €)