Andrea Forsterová

Vystudovala Akademii výtvarných umění v Praze, ateliér figurální tvorby prof. Karla Součka /1978-1984/. Uspořádala 25 samostatných výstav (Galerie Vltavín, Galerie Rozehnal, Galerie bří Čapků, Senát ČR, Tripolis, Mnichov aj.) Spolupracuje s architekty (Milunic, Hančl). Zastoupena v soukromých sbírkách doma i v zahraničí (Finsko, Německo, Japonsko, Izrael, Itálie). Pedagogická činnost: SPŠ grafická-Hellichova, Česko-italské gymnázium. Nyní vede své kurzy kresby a malby pro veřejnost.

  • Andrea Forsterová

    Hájení velryb

    No.: 65

    Auction price: 4.300 CZK (180 €)

    Planned termination: 15. 04. 2024 18:34

    litografie, 2004, 47 x 61,5 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2004, č. 63/120, lehce ohlé rohy, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 4.300 CZK (180 €)

  • Andrea Forsterová

    No.: 81

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 15. 04. 2024 18:49

    litografie, 2000, 54 x 42,5 cm, sign. PD Forsterová 2000, rám, č. 38/50, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 7.000 CZK (292 €)