Adriena Šimotová
(1926-2014)
Figura
No.: 94Auction price: 95.000 CZK (3.959 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
suchá jehla, lept, 1980, 75,5 x 57,7 cm, sign. PD Adriena Šimotová 80, rám, č. 3/20, Adriena Šimotová je na poli českého výtvarného umění výraznou osobností. Její tvorba je tak citlivou a specifickou záležitostí, že je jen stěží zařaditelná do jakéhokoliv výtvarného proudu umění 20. století. Výrazný…
Current price: 95.000 CZK (3.959 €)
Estimate: 120 000 - 130 000 CZK