Adriena Šimotová

(1926-2014)

  • Adriena Šimotová

    (1926-2014)

    Figura

    No.: 94

    Auction price: 95.000 CZK (3.959 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    suchá jehla, lept, 1980, 75,5 x 57,7 cm, sign. PD Adriena Šimotová 80, rám, č. 3/20, Adriena Šimotová je na poli českého výtvarného umění výraznou osobností. Její tvorba je tak citlivou a specifickou záležitostí, že je jen stěží zařaditelná do jakéhokoliv výtvarného proudu umění 20. století. Výrazný…

    Current price: 95.000 CZK (3.959 €)

    Estimate: 120 000 - 130 000 CZK