Bohumil Knyttl
(1903-1977)
Loučná
No.: 69Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 14:08
olej, plátno, 35 x 50 cm, sign. PD Knyttl, rám, vzadu štítek vystaveno v Jemenu, the disciple of prof. B. Popovic and M. Milanovic
Current price: 4.000 CZK (167 €)