Vojtěch Kolařík

  • Vojtěch Kolařík

    Žena s papouškem

    No.: 281666

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:49

    pastel, akvarel, papír, 2014, 46 x 30 cm, sign. LD Kolařík 2014, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)