Jiří Anderle
Manipulace I
No.: 78Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
suchá jehla, mezzotinta, 1976, 32 x 65 cm, sign. DU Anderle, č. 13/70, ve svých grafických a obrazových cyklech vytvořil Jiří Anderle působivé podobenství současného člověka v jeho kontextech mytologických, historických, sociologických. V letech 1955–1961 studoval na VŠUP a AVU v Praze, obor malba a…
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Estimate: 15 000 - 20 000 CZK
Jiří Anderle
Generatio nostra
No.: 77Auction price: 9.000 CZK (375 €)
suchá jehla, mezzotinta, 1972, 56 x 70,5 cm, sign. DU Anderle 72, č. 4/7, dole autorské věnování, ve svých grafických a obrazových cyklech vytvořil Jiří Anderle působivé podobenství současného člověka v jeho kontextech mytologických, historických, sociologických. V letech 1955–1961 studoval na VŠUP …
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Estimate: 15 000 - 20 000 CZK
Jaroslav Róna
Portrét manželů B.
No.: 168Auction price: 8.000 CZK (334 €)
litografie, 2014, 35,7 x 40,8 cm, sign. PD JRóna 14, 57/120, grafický list zpodobuje zpěvačku Björk s jejím tehdejším manželem, kterým byl avantgardní filmař a výtvarník Matthew Barney, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. S.…
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Estimate: 12 000 - 18 000 CZK
Jiří Sopko
Hlavičky
No.: 167Auction price: 8.000 CZK (334 €)
litografie, 1995, 54 x 43,5 cm, sign. PD Sopko 95, č. 96/100, the disciple of prof. A. Pelc, member of Volne sdruzeni 12/15, The Umelecka beseda
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Estimate: 15 000 - 25 000 CZK
Tomáš Bím
Wholpin Bay Store
No.: 162Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Pocta Zdeňku Sklenářovi
No.: 161Auction price: 10.000 CZK (417 €)
litografie, 1975, 26,2 x 37,3 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, č. 4/7, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member an…
Estimate: 12 000 - 15 000 CZK
Sen z Galerie Pitti
No.: 159Auction price: 8.000 CZK (334 €)
litografie, 1993, 48 x 37 cm, sign. PD Liesler 93, rám, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group…
Estimate: 12 000 - 15 000 CZK
Jiří Šlitr
(1924-1969)
Bárky
No.: 62Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)
pastel, papír, 1957, 29 x 41 cm, sign. LD Šlitr 57, rám
Current price: 50.000 CZK (2.084 €)
Estimate: 70 000 - 90 000 CZK
Jiří Anderle
Pamatuj, že jsi jen člověk
No.: 76Auction price: 7.000 CZK (292 €)
měkký kryt, lept, kombinovaná technika, 27 x 32 cm, sign. PD Anderle, H. C., ve svých grafických a obrazových cyklech vytvořil Jiří Anderle působivé podobenství současného člověka v jeho kontextech mytologických, historických, sociologických. V letech 1955–1961 studoval na VŠUP a AVU v Praze, obor m…
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Estimate: 12 000 - 18 000 CZK
Jiří Anderle
Pour féliciter
No.: 75Auction price: 7.000 CZK (292 €)
mezzotinta, suchá jehla, kombinovaná technika, 25,8 x 23,5 cm, sign. DU Anderle, č. 71/91, ve svých grafických a obrazových cyklech vytvořil Jiří Anderle působivé podobenství současného člověka v jeho kontextech mytologických, historických, sociologických. V letech 1955–1961 studoval na VŠUP a AVU v…
Estimate: 12 000 - 18 000 CZK
Jiří Anderle
Kráska v ohrožení
No.: 74Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Estimate: 8 000 - 12 000 CZK
Jiří Šlitr
(1924-1969)
Marrons
No.: 61Auction price: 22.000 CZK (917 €)
tuš, papír, 1964, 28 x 20 cm, sign. PD Šlitr 64, rám
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Estimate: 30 000 - 40 000 CZK
Ota Janeček
Profil
No.: 36Auction price: 80.000 CZK (3.334 €)
olej, sololit, 1989, 25 x 35 cm, sign. PD Ota Janeček 89, rám, číslo katalogu 3864, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 80.000 CZK (3.334 €)
Estimate: 110 000 - 130 000 CZK
Ota Janeček
No.: 35Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
olej, malířská lepenka, 1986, 18,5 x 21,5 cm, sign. DU Ota Janeček 1986, rám, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Estimate: 50 000 - 70 000 CZK
Rudolf Fila
(1932-2015)
No.: 34Auction price: 55.000 CZK (2.292 €)
olej, kombinovaná technika, plátno, 40 x 25 cm, sign. PD R. Fila, rám, the disciple of B. Lacina at The Secondary School of Applied Arts in Brno and J. Mudroch at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava, member of the group Confrontations
Current price: 55.000 CZK (2.292 €)
Estimate: 70 000 - 100 000 CZK
Jiří Anderle
Komedie č. 10
No.: 73Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Estimate: 8 000 - 12 000 CZK
Michael Rittstein
Akrobat
No.: 71Auction price: 180.000 CZK (7.500 €)
Current price: 180.000 CZK (7.500 €)
Estimate: 250 000 - 350 000 CZK
Jiří Sopko
Figurky
No.: 70Auction price: 300.000 CZK (12.500 €)
olej, plátno, 1991, 61 x 96 cm, sign. PD Sopko 91, the disciple of prof. A. Pelc, member of Volne sdruzeni 12/15, The Umelecka beseda
Current price: 300.000 CZK (12.500 €)
Estimate: 450 000 - 550 000 CZK
Jan Koblasa
(1932-2017)
Hvězda
No.: 28Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)
akryl, kombinovaná technika, sololit, 2000, 61 x 59 cm, monogr. vzadu JK 2000, rám, the disciple of prof. O. Spaniel, J. Lauda and K. Pokorny
Current price: 48.000 CZK (2.000 €)
Estimate: 70 000 - 90 000 CZK
Emil Filla
(1882-1953)
Zápasy
No.: 20Auction price: 12.000 CZK (500 €)
lept, akvatinta, 19,6 x 15,5 cm, sign. PD Emil Filla, zažloutlý papír, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Thiele and Bukovac at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists and SVU
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Estimate: 20 000 - 25 000 CZK
Josef Čapek
(1887-1945)
V hostinci
No.: 15Auction price: 4.000 CZK (167 €)
linořez, 1919, 10,6 x 8,7 cm, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Estimate: 8 000 - 12 000 CZK
Josef Hampl
(1932-2019)
No.: 11Auction price: 4.000 CZK (167 €)
perforovaná serigrafie, 1984, 84 x 61 cm, sign. Jos. Hampl 84, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague
Estimate: 8 000 - 12 000 CZK
Jan Merta
Cukrová vata
No.: 6Auction price: 12.000 CZK (500 €)
serigrafie, 1999, 35 x 28 cm, sign. PD Jan Merta 99, rám, č. 88/100, the disciple of prof. O. Oplt, J. Ptacek
Estimate: 18 000 - 22 000 CZK
Aleš Lamr
(1943-2024)
U bazénu
No.: 69Auction price: 58.000 CZK (2.417 €)
Current price: 58.000 CZK (2.417 €)
Estimate: 80 000 - 120 000 CZK
Aleš Lamr
(1943-2024)
Sférické spirály
No.: 68Auction price: 14.000 CZK (584 €)
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Estimate: 18 000 - 25 000 CZK
Jiří Načeradský
Čekání na pivo
No.: 51Auction price: 80.000 CZK (3.334 €)
Estimate: 120 000 - 150 000 CZK
Jan Merta
Servis
No.: 5Auction price: 11.000 CZK (459 €)
serigrafie, 1997, 42 x 30 cm, sign. PD J. Merta 97, rám, č. 77/100, the disciple of prof. O. Oplt, J. Ptacek
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Estimate: 18 000 - 22 000 CZK
Jan Merta
Mám rád Ameriku? Má Amerika ráda mě?
No.: 4Auction price: 9.500 CZK (396 €)
serigrafie, 2002, 37,7 x 31,2 cm, sign. PD J. Merta 99, rám, č. 27/100, the disciple of prof. O. Oplt, J. Ptacek
Current price: 9.500 CZK (396 €)
Estimate: 18 000 - 22 000 CZK
Josef Čapek
(1887-1945)
Hrající si děti
No.: 42Auction price: 15.000 CZK (625 €)
tužka, papír, 1916, 17,5 x 12 cm, DU monogr. J. Č. , studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Estimate: 30 000 - 40 000 CZK
Jiří Načeradský
Venuše
No.: 50Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Estimate: 40 000 - 60 000 CZK