• Otto Matoušek

    Zátiší u otevřeného okna

    No.: 245634

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:31

    litografie, 1934, 15,4 x 19,6 cm, sign. PD O. Matoušek, PF, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague, attended the graphic course at the atelier of Prof. F. Kobliha, founder and chairman of The Ass…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Otto Matoušek

    Strom v poli

    No.: 245633

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:32

    dřevoryt, 1940, 26 x 11,8 cm, sign. LD Matoušek, PF, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague, attended the graphic course at the atelier of Prof. F. Kobliha, founder and chairman o…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

    Konvolut kreseb antických soch

    No.: 245612

    Auction price: 1.000 CZK (36 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:34

    23x tuš, pauzovací papír, 33,5 x 23,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (36 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Píseň o chrámu

    No.: 245609

    Auction price: 500 CZK (18 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:35

    5x litografie, 38 x 28 cm, značeno v desce, původně 6 litografií tiskl Fr. Tocl, jedna chybí, drobné skvrny na přebalu, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague…

    Current price: 500 CZK (18 €)

  • Jan Rejchl

    (1899-1985)

    Hradec Králové

    No.: 245617

    Auction price: 250 CZK (9 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:36

    akvatinta, 1936, 29,5 x 23 cm, sign. PD Jan Rejchl 36, pamětní list , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (9 €)

  • Harmenszoon van Rijn Rembrandt

    (1606-1669)

    Hlava muže

    No.: 245681

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:37

    lept (reprint), 9,7 x 7,3 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Máchův Máj

    No.: 132194

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:38

    etching, 14,7 x 10,5 cm, signed RD Jar. Vodrážka, Ex libris Vlad. Nop, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vojáček

    Ilustrace

    No.: 245619

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:39

    3x tuš, běloba, papír, 33 x 22,5 cm, vše sign. , mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Henry Winslow

    (1874-1955)

    No.: 223362

    Auction price: 600 CZK (22 €)

    Planned termination: 17. 06. 2020 18:40

    lept, 20 x 12,5 cm, sign. PD Henry Winslow, 2/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (22 €)

  • Václav Bláha

    Vejce II.

    No.: 137707

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:00

    lithograph, 1982, 10,2 x 7,1 cm, signed RD V. Bláha 82, 18/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Art School in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Václav Bláha

    Jiskření

    No.: 137706

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:01

    lithograph, 1982, 10,1 x 7 cm, signed RD V. Bláha 82, 18/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Art School in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Borovička

    Vesnice

    No.: 245655

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:02

    akvarel, uhel, papír, 14,6 x 21,2 cm, sign. PD Borovička, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Borovička

    Vesnička

    No.: 245659

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:04

    akvarel, uhel, papír, 19,8 x 15,3 cm, sign. PD Borovička, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Borovička

    Kostel v parku

    No.: 245658

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:05

    akvarel, uhel, papír, 19,6 x 15,1 cm, sign. PD Borovička, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Borovička

    Trhy před kostelem

    No.: 245657

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:06

    akvarel, tuš, papír, 20,9 x 14,6 cm, sign. PD Borovička, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Borovička

    Opuštěný strom

    No.: 245656

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:07

    akvarel, pastel, papír, 19,5 x 25,4 cm, sign. PD Borovička, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Petr Fišárek

    Echo

    No.: 221134

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:08

    akryl, lepenka, 2012, 32,5 x 44 cm, sign. PD Fišárek 2012, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Petr Fišárek

    Změna - naruby

    No.: 221133

    Auction price: 300 CZK (11 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:09

    olej, lepenka, 1994, 29,5 x 38,5 cm, sign. PD Fišárek 94, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (11 €)

  • Zdeněk Fuksa

    (1922)

    Portrét

    No.: 245646

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:10

    linoryt, 1966, 11,1 x 17,5 cm, sign. PD Zdeněk Fuksa 66, 12/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The School of Artistic Crafts in Brno, the disciple of prof. Milen

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Skály

    No.: 209454

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:11

    tuš, akvarel, papír, 34,8 x 25,1 cm, sign. PD Hlinovský 63, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Jeseníky

    No.: 209453

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:12

    tuš, papír, 1962, 24,4 x 39,6 cm, sign. PD Hlinovský 62, pokrčený papír, místy drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Hudec

    Spoření na krásné babí léto

    No.: 131544

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:13

    drawing ink, tempera, paper, 22,7 x 15,6 cm

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Ladislav Kotas

    (1910-1986)

    Z předměstí Prahy

    No.: 201488

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:14

    linoryt, 27,6 x 35,5 cm, sign. PD Lad. Kotas, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • M. Kousal

    Podzimní krajina

    No.: 201489

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:15

    akryl, papír, 63,5 x 45,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • M. Kousal

    Červené květiny ve váze

    No.: 136586

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:16

    tempera, paper, 61 x 42,7 cm, margins of the paper slightly frayed, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • M. Kousal

    Lilie v květináči

    No.: 136585

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:17

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • M. Kousal

    Tři akty

    No.: 136584

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:18

    pencil, paper, 44,1 x 61 cm, paper creased and torn, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Vojtěch Krejčí

    Západ I.

    No.: 190451

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:19

    aquarelle, paper, 35,8 x 47,8 cm, send to competition of I. Czech art competition of young 69, in place of the original frame slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Jiří Mádlo

    Kostelík

    No.: 231478

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:20

    litografie, 1980, 22,2 x 16 cm, sign. PD Mádlo 80, 83/100, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada and V. Silovsky

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

    Letní krajina

    No.: 245677

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 06. 2020 18:21

    tempera, papír, 10 x 14 cm, sign. LD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)