• Pavel Šimon

    (1920-1958)

    William Shakespeare

    No.: 245819

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:09

    akvatinta, 10,8 x 8 cm, sign. PD P. Šimon, rám, pravo dole skvrnka na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Don Q.

    The Head

    No.: 234286

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:10

    suchý pastel, papír, 2012, 40,7 x 28,6 cm, sign. PD Q 2012, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

  • Don Q.

    Our Freedom

    No.: 234285

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:11

    suchý pastel, papír, 2011, 42 x 29,7 cm, sign. PD Q 2011, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Don Q.

    The Bird

    No.: 234284

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:12

  • Don Q.

    The Woman

    No.: 234283

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:13

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    Hluboká

    No.: 245832

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:14

    glazovaná keramika, 10,5 x 10,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    Karlštejn

    No.: 245831

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:15

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    Zlatá ulička

    No.: 245830

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:16

    glazovaná keramika, 10,5 x 10,5 cm, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    Sala terrena ve Valdštejnské zahradě

    No.: 245829

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:17

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    No.: 245828

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:18

    glazovaná keramika, 10,5 x 10,5 cm, značeno na zadní straně Fencl, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Flora fauna II.

    No.: 189682

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:20

    tempera, malířské lepenka, 24,5 x 24,5 cm, sign. PD Liboš, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private of disciple of Josef Maršál

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Flora fauna

    No.: 189681

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:21

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vlasta Matoušová

    Brouk

    No.: 245771

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:22

    suchá jehla, 1984, 6 x 8,2 cm, sign. PD V. Matoušová, 16/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Rastislav Mikloško

    (1984)

    Barbadoský rum

    No.: 226690

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:23

    akvarel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Rastislav Mikloško

    (1984)

    Dvě tváře

    No.: 226689

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:24

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Rastislav Mikloško

    (1984)

    Vlčí máky

    No.: 226688

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:25

    akvarel, pastel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (30 €)

  • Jan Mikšík

    (1988)

    Soused

    No.: 194381

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:26

    akvarel, pastel, papír, 21 x 29,5 cm, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Jan Mikšík

    (1988)

    Mléčná dráha

    No.: 194380

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:27

    pastel, papír, 21 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Mikšík, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Jan Mikšík

    (1988)

    Číslo účtu

    No.: 194379

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:28

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Jan Mikšík

    (1988)

    Búh domácího proudění

    No.: 194378

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:29

    pastel, papír, 21 x 29,5 cm, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (23 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Dítko mezi horami

    No.: 245780

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:30

    lept, 1996, 8,5 x 7,4 cm, sign. PD AP, 19/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    No.: 245779

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:31

    dřevoryt, 4,8 x 8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Nokturno

    No.: 245785

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:32

    dřevořez, 1982, 16,7 x 8,7 cm, sign. PD Anna Poustová, 18537, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Dítě v cibuli

    No.: 245784

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:33

    lept, 1997, 12,4 x 7,7 cm, sign. PD Anna Poustová, 28/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Muž a pták

    No.: 245783

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:34

    dřevořez, 1979, 5 x 8 cm, sign. PD Anna Poustová, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Spící dítko

    No.: 245782

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:35

    lept, 1994, 8,5 x 7 cm, sign. PD Anna Poustová, 15/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Polní cesta

    No.: 245781

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:36

    lept, 2000, 12,1 x 7,7 cm, sign. PD Anna Poustová, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Veronika Valdová

    (1975)

    Bird of Paradise

    No.: 245698

    Auction price: 380 CZK (15 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:37

    laser print, 2000/2013, 27 x 23 cm, sign. PD Valdová, 42856, PD popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 380 CZK (15 €)

  • Veronika Valdová

    (1975)

    Pavouk

    No.: 245697

    Auction price: 380 CZK (15 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:38

    laser print, 2000/2013, 25,5 x 24 cm, sign. PD Valdová, 42736, PD popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 380 CZK (15 €)

  • Veronika Valdová

    (1975)

    Smiling Devil (z cyklu Pandemonium)

    No.: 245696

    Auction price: 380 CZK (15 €)

    Planned termination: 16. 07. 2020 18:39

    laser print, 2000/2013, 41,2 x 29 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42795, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 380 CZK (15 €)