• Antonín Kroča

    (1947)

    Na louce

    No.: 123

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:02

    olej, sololit, 2021, 69,8 x 61,3 cm, sign. LN Kroča 021, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Červená květina

    No.: 124

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:03

    olej, sololit, 2020, 70 x 42,5 cm, sign. PD Kroča 020, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Kytice

    No.: 125

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:04

    olej, sololit, 1998, 89 x 60,5 cm, sign. PD Kroča 13.4.98, , the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Bez názvu

    No.: 126

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:05

    olej, karton, 2021, 65,5 x 49 cm, sign. LD Kroča 021, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Richard Fischer

    (1968)

    Město za soumraku

    No.: 127

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:06

    kresba, koláž, 2020, 24 x 33 cm, sign. PD Rich, originální ilustrace ze zadní strany prvního dílu grafického románu Rváčov, v koláži je použitý papír z barokního období. Richard Fischer studoval obor Propagační grafika na škole Umění a managementu. Od té doby se věnuje volné tvorbě, která zahrnuje k…

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Richard Fischer

    (1968)

    Město za soumraku

    No.: 128

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:07

    giclée tisk, 2020, 28,5 x 39 cm, sign. PD Richard Fischer, A.T. 6/8

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Dáma a nápadník

    No.: 129

    Auction price: 3.900 CZK (163 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:08

    koláž, 2013, 45,2 x 62,4 cm, sign. LD I Komárek, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 3.900 CZK (163 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Běžci

    No.: 130

    Auction price: 6.800 CZK (284 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:09

    tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 44 x 61 cm, sign. PD I Komárek, rám, PD razítko se jménem autora a datací, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 6.800 CZK (284 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Noční zábava

    No.: 131

    Auction price: 6.800 CZK (284 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:10

    tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 41,5 x 51,5 cm, sign. DU I Komárek, rám, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 6.800 CZK (284 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Hawai II

    No.: 132

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:11

    kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 2003, 11,5 x 15 cm, sign. PD BKopecký 03, pasparta, dole připsáno autorské věnování Ludvíkovi Kunderovi za srdce zahřátí Bohdan 23. V. 2005 Litomyšl

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Hawai

    No.: 133

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:12

    kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1994, 10,5 x 15 cm, sign. s věnováním PD Ludvíkovi Bohdan, pasparta

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Krajina

    No.: 134

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:13

    kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1982, 19 x 28 cm, sign. PD B Kopecký 1982, pasparta, vzadu věnování: Martine! Rozhlédni se půjdeme Tvůj Bohdan, v Litomyšli 9. VII. 1985

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Svatopluk Klimeš

    (1944)

    Ještěrka

    No.: 135

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:14

    propalovaná kresba, papír, 1992, 30 x 20,5 cm, sign. PD Klimeš 92, rám, the disciple of A. Paderlik, constituent member of the group AFTEC

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Milan Perič

    (1957)

    Burning heads - Yellow flame

    No.: 136

    Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:15

    akryl, sprej, plátno, 2023, 100 x 70 cm, sign. vzadu Milan Perič 23

    Current price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michal Burget

    (1970)

    Na samotě II

    No.: 137

    Auction price: 22.000 CZK (917 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:16

    olej, plátno, 2023, 70 x 62,5 cm, sign. LD M B 23, lišta

    Current price: 22.000 CZK (917 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Pavel Opočenský

    (1954)

    Ze souboru Nucleus

    No.: 138

    Auction price: 95.000 CZK (3.959 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:17

    pastelky, papír, 2015, 70 x 100 cm, sign. zezadu Opočenský, rám, Vývoj autorovy kresličské tvorby sledujeme ve třech souborech s názvy “Nucleus” a “Evoluce” na poliklinice v Kartouzské ulici a Ringhofferově vile a “Underground” v Ringhofferově vile. Kresbám předcházely technické výkresy k sochám a š…

    Current price: 95.000 CZK (3.959 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Stefan Milkov

    (1955)

    Voyeur

    No.: 139

    Auction price: 120.000 CZK (5.000 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:18

    akryl, plátno, 2015, 100 x 130 cm, sign. LD Milkov 15 a na zadní straně Milkov, blindrám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the constituent member of the group Tvrdohlavi, Nova skupina and Ceska alternativa

    Current price: 120.000 CZK (5.000 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Kompozice

    No.: 140

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:19

    airbrush, papír, 2010, 39 x 56,2 cm, sign. PD Lukasor 10, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Naceradsky at The University of Technology in Brno

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vlhké schody

    No.: 141

    Auction price: 62.000 CZK (2.584 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:20

    olej, plátno, 2021, 140 x 138 cm, sign. PD J.Spěváček 2021, lišta, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, atte…

    Current price: 62.000 CZK (2.584 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eva Spěváčková

    (1980)

    Nirvanický vítr

    No.: 142

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:21

    tempera, olej, 2009, 115 x 90 cm, sign. vzadu Spěváčková, the disciple of doc. P. Vesely and T. Lahoda at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Sytař

    (1976)

    Fčela

    No.: 143

    Auction price: 21.000 CZK (875 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:22

    akryl, kapa, 2005, 120 x 200 cm, sign. DU Sytař 05, studied at The School of Art in Zlin, the disciple of M. Mainer at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno

    Current price: 21.000 CZK (875 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Tichý

    (1962)

    Vesmírný paroháč (Astrál III.)

    No.: 144

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:23

    akryl, papír, 1991, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 91, na zadní straně popis autora, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Tichý

    (1962)

    Mléčná dráha

    No.: 145

    Auction price: 4.200 CZK (175 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:24

    akryl, papír, 1990, 49,5 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 90, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"

    Current price: 4.200 CZK (175 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Tichý

    (1962)

    U bazénu

    No.: 146

    Auction price: 17.000 CZK (709 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:25

    olej, plátno, 2008, 54,5 x 71 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"

    Current price: 17.000 CZK (709 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tereza Bulisová

    (1989)

    Noční džungle

    No.: 147

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:26

    akryl, plátno, stěrka, 2020, 50 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Veronika Zpěváková

    (1998)

    Půda IV.

    No.: 148

    Auction price: 17.000 CZK (709 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:27

    akryl, úhel, kombinovaná technika, plátno, 2022, 110 x 110 cm, sign. vzadu LD Veronika Zpěváková 2022

    Current price: 17.000 CZK (709 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Podivné znaky na obloze

    No.: 149

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:28

    akryl, plátno, 2021, 80,5 x 60 cm, sign. vzadu Klára Sedlo 21, rám

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Prožraný kožich

    No.: 150

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:29

    akryl, plátno, 2014, 50 x 50 cm, mongr. vzadu XH

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • David Kolovratník

    (1978)

    V postroji I

    No.: 151

    Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:30

    olej, plátno, 2023, 50 x 80 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023

    Current price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • David Kolovratník

    (1978)

    Postroj

    No.: 152

    Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 18:31

    olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023

    Current price: 30.000 CZK (1.250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.