• Kolektiv autorů

    Schul - Atlas über alle Theile der Erde

    No.: 253058

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:18

    mapa, 1858, 23 x 16,5 cm, 39 barevných mědirytových map, vazba původní, polokožená, vazba opotřebená, uvolněný hřbet, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

    Neu Deutschland mit seinem ganzen begriff und eingeschlossnen landschaften

    No.: 253059

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:19

    dřevoryt, 26,5 x 34,5 cm, poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Nezavěšujte prosím - jste v pořadí!

    No.: 253060

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:20

    tuš, papír, 22,6 x 32,7 cm, sign. PD Bělocvětov, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Renčín

    Evropu obchází strašidlo.. strašidlo komunismu

    No.: 253061

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:21

    tuš, papír, 29,6 x 21 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Renčín

    U hrobu Dr. Emila Háchy

    No.: 253062

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:22

    tuš, papír, 18,7 x 14,7 cm, text: ..a zprosti mne břemena viny mojí, neboť i já jsem prokletí sňal ze svých viníků...., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Obchodní dům Kotva

    No.: 253063

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:23

    fotografie, 24 x 21 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně zbytky lepidla, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Lední revue v Českých Budějovicích

    No.: 253064

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:24

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • František Xaver Margold

    (1887-1967)

    Karolinum za vlády Vladislava Jagellonského

    No.: 253065

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:25

    akvarel, tuš, papír, 1952, 33 x 34 cm, sign. PD Margold 52, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Jeden kus života

    No.: 253066

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:26

    40x kresba (převážně tuš, běloba, papír), 22,5 x 16,5 - 15 x 10,7 cm, ilustrace ke knize, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Hans von. Straschiribka Canon

    (1829-1885)

    Diana

    No.: 253067

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:27

    uhel, papír, 20 x 13 cm, sign. PN Canon , studie ke stropní malbě, přichyceno v papírové paspartě,

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

    (1829-1885)

    Studie dívky

    No.: 253068

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:28

    uhel, papír, 30 x 23,7 cm, sign. DU Canon, studie ke stropní malbě, přichyceno v papírové paspartě,

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

    (1829-1885)

    Autoportrét

    No.: 253069

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:29

    uhel, papír, 15 x 11,8 cm, sign. PD Canon, papírová pasparta, na papíru lehké šmouhy od uhlu,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    (1829-1885)

    Bacchus

    No.: 253070

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:30

    uhel, papír, 1886, 13,3 x 10 cm, sign. PD Canon 1886, papírová pasparta, na papíru lehké šmouhy od uhlu,

    (1829-1885)

    No.: 253071

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:31

    uhel, papír, 15 x 10 cm, sign. DU Canon, papírová pasparta, na papíru lehké šmouhy od uhlu,

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Bonavontvr Peeters

    No.: 253072

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:32

    rytina, kolem 1650, 16 x 11 cm, značeno LD Ionnes Meyssen pinxit et excudit. a PD W. Hollar fecit, stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

  • Matthäus Merian

    (1593-1650)

    Valdštejnova smrt

    No.: 253073

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:33

    mědirytina, 27 x 34 cm, značeno LD v desce M. Merian fecit, mírně pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Goerg Fennitzer

    (1646-1722)

    Georg Negelein

    No.: 253074

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:34

    mezzotinta, kolem r. 1700, 10,6 x 8,5 cm, pasparta, norimberský kupec narozený v roce 1563, zde zpodoben v 86. roce svého života, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Thomas Rowlandson

    (17561827)

    Flying Breakfast, or the Contents of a Nightcoach

    No.: 253075

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:35

    kolorovaný lept, 1792, 19,3 x 31,7 cm, značeno PD P. T. N.; LD GLS, zezadu razítko Rudolf Trnečka; hodinář; Brno - Josefská 1, papír zahnědlý, při okrajích několik natržení cca 5 mm, která nezasahují do tisku,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Londonio

    Pastýř

    No.: 253076

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:36

    kolorovaná mědirytina, 22 x 29,2 cm, značeno v desce LD Londonio pinx; PD F. Pedro Scul Ap Cavalli Venittis, papírová pasparta,

  • Duthé

    La Tricoteuse

    No.: 253077

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:37

    chromolitografie, 19. století, 20,5 x 15,8 cm, značeno LD v desce Busset del a PD Duthé sculp, při okrajích mimo tisk na papíře skvrnky, přichyceno v papírové paspartě,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Francisco Goya

    (1746-1828)

    Si quebró el Cantaro, z cyklu Caprichos

    No.: 253078

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:38

    lept, 18,2 x 13 cm, při okrajích papír mírně zašpiněn, na několika místech drobně natržen,

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Francisco Goya

    (1746-1828)

    Ysele quema la Casa, z cyklu Caprichos

    No.: 253079

    Planned termination: 28. 01. 2021 19:39

    lept, 17,5 x 11,5 cm, při okrajích papír mírně zašpiněn, na několika místech drobně natržen,

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Postavy

    No.: 226851

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:00

    tuš, papír, 31,3 x 43,7 cm, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Ze života hmyzu

    No.: 218227

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:01

    lept na ručním papíře, 26 x 18 cm, sign. PD C Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Michal Bouzek

    (1961)

    Naslouchali jsme hvězdám a vztyčovali kameny

    No.: 234255

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:02

    kombinovaná technika z pravých bankovek, karton, 1998, 59,5 x 84 cm, sign. PD M. Bouzek, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Oplzlé batole

    No.: 168193

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:04

    linoryt, 67,5 x 37,5 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 5/10, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Tvář s orientálním motivem

    No.: 221774

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:05

    koláž, papír, 23,5 x 13,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem FRYDRYCH, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Tvář s indiány

    No.: 221773

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:06

    koláž, papír, 22,8 x 17,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem FRYDRYCH, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Tvář s pyramidami

    No.: 221772

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:07

    koláž, papír, 23,1 x 17 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem FRYDRYCH, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Tvář s krajinou a andělem

    No.: 221771

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 01. 02. 2021 18:08

    koláž, papír, 24,1 x 18,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem FRYDRYCH, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)