• Bohumil Ullrych

    Koupající se dívky

    No.: 37

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:14

    olej, karton, 24,8 x 35 cm, sign. LD B. Ullrych, malba na okrajích odřená, ,

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Bohumil Ullrych

    Toaleta

    No.: 38

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:16

    olej, karton, 36,8 x 26 cm, sign. LD B. Ullrych, spodní okraj odřený, ,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    No.: 39

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:18

    tužka, akvarel, papír, 1929, 35 x 11,5 cm, sign. LD B. Ullrych, papírová pasparta, na rozích papír nepatrně pokrčen, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    No.: 40

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:20

    olej, plátno, papír, 1937, 15,7 x 10,7 cm, sign. PD B. Ullrych, papírová pasparta, vzadu pozůstalostní razítko, ,

    Current price: 950 CZK (38 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky u jezera

    No.: 41

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:22

    tuš, akvarel, papír, 1944, 21,9 x 30,1 cm, sign. PD B. Ullrych 44., vzadu kresba tuší, v rozích nepatrně pokrčený papír, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Spící dívka

    No.: 42

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:24

    tuš, akvarel, papír, 1942, 28,9 x 21,6 cm, sign. PD B. Ullrych 42, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie ženského aktu v pohybu II.

    No.: 43

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:26

    akvarel, tuš na papíře, 9,5 x 16 cm, papír ze zadu potištěný, lehce natržené v rohu, vytženo z bloku, ,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy

    No.: 44

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:28

    akvarel, tuš, papír, 15,6 x 22,6 cm, lehce zašlý papír, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    No.: 45

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:30

    akvarel, tuš, papír, 25,2 x 16 cm, papír na horním okraji lehce zvlněný, na rozích stopy po přilepení, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    No.: 46

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:32

    olej, plátno, 17,2 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych , nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v šátku

    No.: 47

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:34

    pastel, watercolor, paper, 1947, 62,4 x 43,9 cm, signed lower/right B. Ullrych 47, ,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Bohumil Ullrych

    Obnažená žena

    No.: 48

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:36

    oil on paper, 50,4 x 40,2 cm, ,

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    No.: 49

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:38

    watercolor, paper, 1940, 48,,3 x 60,3 cm, signed lower/right B. Ullrych 1940, ,

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie

    No.: 50

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:40

    olej, lepenka, 1944, 10,8 x 19 cm, sign. PD B. Ullrych 44, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, ,

  • Bohumil Ullrych

    Malířka

    No.: 51

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:42

    kombinovaná technika kvaš, pastel, tuš na papíře, 32 x 42 cm, papír ze zadu potištěn, ,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na břehu rybníka

    No.: 52

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:44

    kombinovaná technika kvaš, tužka na papíře, 1944, 27,5 x 21 cm, sign. PD B.Ullrych 44, vzadu popsáno Boh. Ullrych 1944 Praní U rybníka, ,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka při ranní toalety

    No.: 53

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:46

    olej, karton, 1974, 26 x 19,3 cm, sign. PD B. Ullrych 74, ,

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie aktu

    No.: 54

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:48

    olej, plátno, 1944, 9,6 x 7,1 cm, pasparta, ,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící akt

    No.: 55

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:50

    oil on carton, 1942, 21,5 x 36 cm, signed right/lower B. Ullrych 42, slightly bumped corners, ,

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Bohumil Ullrych

    Toaleta

    No.: 56

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:52

    olej, plátno, 1937, 25 x 20 cm, sign. LD B. Ullrych 37, plátno na okrajích otřepeno, ,

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívčí akt

    No.: 57

    Auction price: 3.100 CZK (124 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:54

    olej, dřevo, 1941, 29 x 35 cm, sign. PD B. Ullrych 1941, ,

    Current price: 3.100 CZK (124 €)

  • Bohumil Ullrych

    Se džbánem/Ležící akt

    No.: 58

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:56

    olej, plátno, 33 x 26,5 cm, sign. PD B. Ullrych , oboustranná malba, plátno na okrajích lehce otřepené, ,

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka z šátkem

    No.: 59

    Planned termination: 04. 11. 2020 15:58

    olej, karton, 1944, 27 x 21,2 cm, sign. PD B. Ullrych 44, ,

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    No.: 60

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 16:00

    olej, karton, 1944, 21,1 x 29 cm, sign. PD B. Ullrych 44, nepatrně odřeno u okraje, ,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Usínající dívka

    No.: 61

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 16:02

    olej, plátno, 1944, 35 x 28 cm, sign. PD B. Ullrych 1944, plátno na okrajích otřepené; LH v rohu malba lehce poškozena - popraskaná, ,

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    No.: 62

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    Planned termination: 04. 11. 2020 16:04

    olej, plátno, papír, 14,3 x 10,8 cm, sign. PD, LD B. Ullrych , nalepeno na papíře, vzadu na papíře popsáno, ,

    Current price: 950 CZK (38 €)

  • Kamil Lhoták

    Raketa

    No.: 1

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 20. 10. 2020 18:00

    tuš, papír, 1984, 9 x 20 cm, sign. PD Kamil Lhoták 84, rám, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Josef Multrus

    (1898-1957)

    Dívka ve světnici

    No.: 78

    Auction price: 18.000 CZK (720 €)

    Planned termination: 19. 11. 2020 15:00

    olej, plátno, 38 x 43 cm, sign. LD Multrus, figurativní sociálně laděná práce známého pražského malíře, v níž se plně projevují charakteristické rysy autorovy tvorby: obdiv ke starým mistrům (zde zjevně zejména vliv Jana Vermeera van Delft) a tlumenější barevnost, na zadní straně rámu datováno 5. 11…

    Current price: 18.000 CZK (720 €)

    Estimate: 30 000 - 40 000 CZK

  • Václav Radimský

    (1867-1946)

    Řeka v krajině

    No.: 84

    Auction price: 270.000 CZK (10.800 €)

    olej, karton, 70 x 100 cm, sign. LD Radimský, nabízená položka je dílem významného českého autora, který se výrazně prosadil i v zahraničí. Za svého pobytu v Paříži se seznámil s impresionisty kolem Clauda Moneta a Camilla Pissara.S Claudem Monetem posléze tvořil v umělecké kolonii u Giverny. Přesto…

    Current price: 270.000 CZK (10.800 €)

    Estimate: 350 000 - 400 000 CZK

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    No.: 23

    monotyp, 1944, 26 x 29 cm, sign. DU istler 44, rám, the disciple of German painter Walter Hofner, member of the group Cobra (Belgium and France), member of the surrealistic group Skupina RA, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Society of K. Teige