• Jan Rejchl

    (1899-1985)

    Ignát Herrmann - Něco ze vzpomínek hradeckých

    No.: 252276

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:16

    bibliofilie, 20 x 15 cm, 1x čísl. sign. lept, vyd. arch. Fr. Tichý jako soukromý tisk, Hradec Králové, 1929, podpis I. Herrmann, ex. 55/100, šitá vazba v ob., 20s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Vzpomínka Jana Baucha napsaná k 80. narozeninám Karla Svolinského

    No.: 252277

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:17

    volné listy, 30 x 20 cm, 1x sign. Litografie J. Bauch, vyd. Praha, 1976, ruční papír z V. Losin, ex. ?/30, volné listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. E. Dite and V. H. Brunner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. M. Svabinsky at The Acad…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • František Kaláb

    (1908-1950)

    Janko Kráľ - Štyry balády

    No.: 252278

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:18

    bibliofilie, 28,5 x 22 cm, 4x litografie F. Kaláb, vyd. jako soukromý tisk r. 1935, Břeclav, volné dvojlisty v obálce, 59s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Benda and O.Nejedly, member of The Group of Fine Artists in Brno, The Manes Association of Fine Ar…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Maxmilian Švabinský

    Ludvík Páleníček - Švabinský a hudba

    No.: 252279

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:19

    bibliofilie, 21,5 x 15,5 cm, 1x suchá jehla tištěná z orig. desky M. Švabinský, vydal Kladenský lis, 1979, podpis L. Páleníček, složky volně vložené do obálky, 12s, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts …

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Karel Svolinský

    Dr. Edvard Beneš - Soudobá Francie

    No.: 252280

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:20

    bibliofilie, 25 x 19,5 cm, 1x dřevoryt K. Svolinský, soukromý tisk, Přerov, 1937, volné složky v papírové obálce, 51s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorar…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Eva Chmelařová-Siblíková

    (1927-2013)

    Jan Ámos Komenský

    No.: 252281

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:21

    bibliofilie, 33 x 23 cm, 1x sign. linoryt E. Siblíková, vyd. Vlastivědný ústav, Přerov, 1970, ex:172/200, 2x volný dvojlist, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Eva Chmelařová-Siblíková

    (1927-2013)

    Jan Blahoslav

    No.: 252282

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:22

    bibliofilie, 33,5 x 23,5 cm, 1x sign. linoryt E. Siblíková, vyd. Vlastivědný ústav, Přerov, 1971, ex: 13/200, 2x volný dvojlist v clpl. deskách velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Charles Dickens - Vánoční koleda prózou

    No.: 252283

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:23

    volné listy, 20 x 13 cm, 7x dřevoryt J. Váchal, vyd. Václav Pour, Praha, 1945, přel. T. Vodička, volné listy v pap. obálce, 123s., obálka opotřebena, na spodní části hřbetu natřena, stránky ve velmi dobrém stavu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent me…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    J. Seifert - Píseň o Viktorce

    No.: 252284

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:24

    bibliofilie, 24,5 x 17,5 cm, 1x měditytina Cyril Bouda ve frontispise, vyd. Lyra Pragensis, Praha, 1996, ex. 157/200, pův. brož, 37s., dobrý stav, natržená ochranná fólie, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic …

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Zdenek Seydl

    (1916-1978)

    Miloslav Fábera - O skrytém mudrci

    No.: 252285

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:25

    bibliofilie, 24 x 16,5 cm, 1x sign. Heliogravura Z. Seydl, Rudolf Kmoch, Praha, 1944, Klub 777 bibliofilů, Sv. 13, ex.115/?, orig. brož, vazba svázaná lýkovým provázkem, 40s., skvrna na vazně, lehce opotřebený stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Pražské kašny

    No.: 252286

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:26

    bibliofilie, 21 x 10,5 cm, 12x sign. litografie J. Novák, volné grafiky v pův. přebalu, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Václav Rabas 1908 - 1941

    No.: 252287

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:27

    kniha, 30,5 x 22 cm, 1x sign. suchá jehla V. Rabas, vyd. Výtvarný odbor Umělecké besedy, Praha, 1942, pův. pevná vazba s obálkou, 800s., vlastní knižní blok dobrý, přebal opotřebený v krajích otřepený, desky mírně rozevřené, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. B. Roubalik, V. Buk…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Svolinský

    Novotný Silvan Karel - Hory smutku

    No.: 252288

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:28

    kniha, 22 x 15 cm, kresby K. Svolinský, typografie K. Novák, ex:45/300, podpis autora v tiráži, edice Ratolest, pův. celokožená vazba, 53s., v kart. pouzdře, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architect…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Drahoňovský

    (1877-1938)

    Sochař a glyptik

    No.: 252289

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:29

    kniha, 29 x 23 cm, 1x sign. bar. heliogravura ve frontispise, 3x čb. heliogravura, vyd. Vladimír Žikeš, Praha, 1937, pův. vazba, 166s., přebal mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Český ráj

    No.: 252290

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:30

    bibliofilie, 30 x 21 cm, 32 bar. dřevorytů, vyd. nakladatelství KNV Liberec, 1954, nákl. 1000 výtisků, volné listy v obálce, obálka potrhána jinak pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld …

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Svolinský

    Z korespondence Bedřicha Smetany

    No.: 252291

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:31

    bibliofilie, 21 x 15,5 cm, 3x mědiryt K. Svolinský, vyd. Supraphon, Praha, 1973, edice Lyra Pragensis, podpis K. Svolinského v tiráži, ruční papír z Velkých Losin, ex. 117/200, šitá brož. s přebalem, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kyse…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Grafika

    No.: 252292

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:32

    katalog, 21 x 15 cm, 1x přiložená sign. ocelorytina, podpis autora na titl. straně, vyd. ČSVU, Praha, 1959, pův. brož, nestr., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association o…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Prague

    No.: 252293

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:33

    kniha, 29,5 x 20,5 cm, 40x barevný dřevořez, razítko s německou orlicí a svastikou na titl. straně a v textu, vyd. Orbis, Praha, 1931, pevná clpl. vazba, 95s.,, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfel…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Kunštátský

    Čeští knihtiskaři novojičtí

    No.: 252294

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:34

    bibliofilie, 20,5 x 13 cm, úryvek z českého života v Novém Jičíně. Nový Jičín, soukromý tisk, 1931, vytiskli a vydali Kryl a Scotti v Novém Jičíně, ex: 37/400. Pův. brož., 42s.,dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    E. A. Poe - Havran

    No.: 252295

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:35

    bibliofilie, 28 x 20 cm, vydání shrnuje oba ilustrační doprovody k básni E.A. Poea Havran, Nakladatelství československých výtvarných umělců, Praha, 1963, 2x sešit s volnými listy v původní kartonové obálce; maršovský papír, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Obro…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Novák

    (1923-2011)

    Karlův most

    No.: 252296

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:36

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Habel

    (1823-1873)

    Soubor vyobrazení dravých ptáků

    No.: 252297

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:37

    7 x litografie, rozměr A3 cm, všechny značeny DU: Kresl. Lithographie a Barvotisk od Jos. Habel v Praze, některá vyobrazení se opakují, zažloutlé, při okrajích zašpiněné papíry,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Augusto Grossi

    (1835-1919)

    Ilustrace IL Papagallo

    No.: 252298

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:38

    litografie, 33,8 x 55,3 cm, zažloutlý, uprostřed přeložený papír, zadní strana potištěna,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Augusto Grossi

    (1835-1919)

    Ilustrace IL Papagallo

    No.: 252299

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:39

    litografie, 33,8 x 55,4 cm, zažloutlý, uprostřed přeložený papír, zadní strana potištěna,

  • Augusto Grossi

    (1835-1919)

    Ilustrace IL Papagallo

    No.: 252300

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:40

    litografie, 33,8 x 55,5 cm, zažloutlý, uprostřed přeložený papír, na několika místech podlepeno, zadní strana potištěna,

  • Augusto Grossi

    (1835-1919)

    Ilustrace IL Papagallo

    No.: 252301

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:41

    litografie, 33,8 x 55,6 cm, zažloutlý, uprostřed přeložený papír, na několika místech podlepeno, zadní strana potištěna,

  • Alexandre Gabriel Decamps

    (1803-1860)

    Bataille des cimbres

    No.: 252302

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:42

    mědirytina, 17 x 25,8 cm, rám, vyryl Cucinotta, vydal A. Salmon, Paris, přeložený, lehce pokrčený papír,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Nový Svět, severní strana Hradčan

    No.: 252303

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:43

    lept, 12,8 x 17,6 cm, sign. PD Maran

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • R. Kuhn

    Staroměstské náměstí

    No.: 252304

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:44

    lept, 16,8 x 13,1 cm, sign. PD R. Kuhn, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Faustův dům v Praze

    No.: 252305

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 25. 01. 2021 16:45

    dřevoryt na japanu, 1928, 25,3 x 18,4 cm, sign. PD Fleissig, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids