• Jiří Kočandrle

    Rybník

    No.: 129978

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:02

    oil, cardboard, 1967, 33,5 x 50 cm, signed RD Kočanrdle 1967, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Josef Drha

    (1912-?)

    Motiv z Jístebníku

    No.: 139589

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:03

    olej, karton, 1977, 28 x 46 cm, sign. PD J. Drha 77, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Ve stodole

    No.: 163489

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:04

    litography, 37 x 48,3 cm, sign. RD Fr. Ronovský, pasparta, no. 42/150, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Holy and K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, the group Etapa

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Jan Dočekal

    Má přípojka k internetu

    No.: 174714

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:05

    collage, paper, 1997, 19 x 16 cm, monogr. RD JD 1997, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Dočekal

    Lyrická zpráva z Budapešti

    No.: 174715

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:06

    collage, paper, 1998, 16 x 10,5 cm, monogr. DM JD 98, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jan Dočekal

    Tajná kniha rodového osudu

    No.: 174716

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:07

    book, collage, paper, 1996, 21 x 15 cm, monogr. DM JD 1996, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Jan Dočekal

    ...etc...

    No.: 174717

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:08

    collage, paper, 1997, 35 x 19 cm, monogr. DM JD 1997, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Dočekal

    Posta Vysočině

    No.: 174718

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:09

    collage, wood, mineral, paper, 1997, 36 x 17 cm, monogr. DM JD 1997, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Houdek

    Paridův soud

    No.: 177095

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:10

    lithography, 1988, 35,2 x 23,2 cm, signed RD Houdek 88, pasparta, no 13/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Indická dívka

    No.: 177141

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:11

    lithography, 21,5 x 15 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of UB and SVU Ales

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • monogramista VR

    Pod došky

    No.: 177578

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:12

    oil, cardboard, 30 x 40 cm, monogrammed RD VR, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • J. Šimůnek?

    U řeky

    No.: 177579

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:13

    tempera, paper, 32 x 41 cm, signed RD, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Vranov

    No.: 177598

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:14

    watercolor, white paint, paper, 1952, 21,5 x 15 cm, signed LD Mario Stretti 20. VIII. 1952, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Evžen Trunečka - Prostějovský

    (1907-1971)

    Labská stráň

    No.: 177632

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:15

    colored drawing ink, paper, 1968, 24,5 x 39 cm, rám, artist´s signature and rubber stamp on back, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Stromy v květu

    No.: 177663

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:16

    oil, cardboard, 1960, 97 x 68 cm, signed LD Pecháček 60, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, private study by J. Brož, J. Slavíček and J. Otčenášek, later at the Academy of Fine Arts of Leonarda da Vinci in Cairo

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

  • L. Jelínek

    Západ slunce

    No.: 177666

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:17

    watercolor, paper, 7x 12 cm, signed RD L. Jelínek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Brunner

    No.: 177671

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:18

    watercolor, paper, 1989, 40 x 56 cm, sign. LD Brunner 1989, rám, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Slepé rameno řeky

    No.: 177678

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:19

    etching, 21,2 x 17,2 cm, rám, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Podzim v Krkonoších

    No.: 177681

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:20

    lithography, 1976, 30 x 39,5 cm, signed RD Karel Dlabola 1976, rám, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Konečný

    (1909-1989)

    Dvě ženy ve vesnici

    No.: 177684

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:21

    oil, hardboard, 41 x 48 cm, signed RD Konečný, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Tůňka

    No.: 177801

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:22

    olej, lepenka, 17,5 x 30,5 cm, rám, při okrajích lehce poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • Muxlová

    Větvička třešně

    No.: 177847

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:23

    olej, plátno, 48 x 38 cm, sign. PD Muxlová, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Josef Imrich

    Růže

    No.: 177858

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:24

    linocut, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Zdeněk Brož

    Květiny ve váze

    No.: 177863

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:25

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Zdeněk Brož

    Květiny ve váze

    No.: 177864

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:26

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Kytice v malovaném džbánku

    No.: 177895

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:27

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • T. Majdl

    Květinové zátiší

    No.: 177919

    Auction price: 3.300 CZK (132 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:28

    Current price: 3.300 CZK (132 €)

  • František Němeček

    Pohled na Kunětickou horu od severu

    No.: 178990

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:29

    watercolours, cardboard, 1947, 44 x 62 cm, signed LD Němeček 47, rám, damages on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vilma Vrbová

    (1905-1993)

    Chlapec

    No.: 179052

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:30

    lithography, 19,5 x 14,5 cm, signed RD Vilma Vrbová, pasparta, no 15/50, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Portrét Dr. Z. Lodina

    No.: 179058

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 05. 07. 2021 14:31

    Current price: 1.400 CZK (56 €)