• Jan Zrzavý

    Autoportrét

    No.: 185

    Auction price: 110.000 CZK (4.400 €)

    Planned termination: 10. 12. 2020 15:00

    uhel, papír, 60 x 35 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 110.000 CZK (4.400 €)

  • Jan Zrzavý

    Postavy

    No.: 184

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    tužka, papír, 6,8 x 6,4 cm, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Jan Zrzavý

    Benátky - přístav

    No.: 183

    Auction price: 6.200 CZK (248 €)

    tužka, papír, 1934, 11,5 x 16,5 cm, monogr. PD J.Z., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 6.200 CZK (248 €)

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    In a Garden near Rome - 1977

    No.: 200

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    fotolitografie, 1977, 35,6 x 25,9 cm, Published by Congrev Publishing Co., Manufactured in New York by Rapoport Printing Corporation, first Edition (nesignovaná edice), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • František Hodonský

    Kvetoucí lupiny

    No.: 199

    Auction price: 19.500 CZK (780 €)

    dřevořez, 2007, 70 x 90 cm, sign. PD F. HODONSKÝ 2007, č. 2/3, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 19.500 CZK (780 €)

  • Jan Merta

    Praporečnice

    No.: 198

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    serigrafie, 2012, 70 x 50 cm, sign. PD Jan Merta 2012, č. 64/120, the disciple of prof. O. Oplt, J. Ptacek

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Jan Merta

    Blaženost

    No.: 197

    serigrafie, 1999, 70 x 50 cm, sign. PD Jan Merta 99, č. 71/100, the disciple of prof. O. Oplt, J. Ptacek

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Postava

    No.: 196

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    mezzotinta, 1991, 99 x 64 cm, sign. PD D. Smutný, rám, prasklé sklo, č. 1/1, the disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Petr Ptáček

    V bouři

    No.: 195

    Auction price: 5.300 CZK (212 €)

    litografie, 2006, 53,3 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, rám, č. 65/100,

    Current price: 5.300 CZK (212 €)

  • Jan Kaláb

    (1978)

    Antivirus 0420

    No.: 194

    Auction price: 12.500 CZK (500 €)

    giclee tisk, 2020, 39 x 39 cm, sign. PD Jan Kaláb 2020, 24/78, Grafická varianta díla, které se v podobě malby vydražilo v charitativní aukci za 850 000 korun. Výtěžek z prodeje obrazu nazvaného VIRUS 0420 (anticovid) byl rozdělen mezi pět neziskových organizací, jež patří k těm méně viditelným a od…

    Current price: 12.500 CZK (500 €)

  • Pavel Brázda

    (1926-2017)

    Zeleno-červeno-modrý závodník

    No.: 193

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    serigrafie, 29,7 x 20,9 cm, sign. LD Pavel Brázda, a.t., při pravém okraji na papíře viditelné skvrny,

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Pavel Brázda

    (1926-2017)

    Chůze s hadí ženou

    No.: 192

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    sítotisk, 2011, 47 x 33,2 cm, sign. LD Brázda 2011, č. 69/70,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Zoja Villalobos-Popovič

    (1948-2003)

    Z cyklu Posvátnost

    No.: 104

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    olej, plátno, 2000, 75 x 64 cm, sign. PD Zoja 2000, rám

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

  • Otto Placht

    Křížová cesta

    No.: 103

    Auction price: 120.000 CZK (4.800 €)

    akryl, plátno, 2018, 100 x 100 cm, sign. zezadu Otto Placht 2018, the disciple of prof. A Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 120.000 CZK (4.800 €)

  • Otto Placht

    No.: 102

    Auction price: 19.000 CZK (760 €)

    akvarel, pastel, tvrdý papír, 2012, 70 x 100 cm, sign. vzadu Placht 12, the disciple of prof. A Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 19.000 CZK (760 €)

  • Otto Placht

    No.: 101

    akryl, pastel, tvrdý papír, 2012, 70 x 100 cm, sign. vzadu Otto Placht, autor je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, posléze se stal jedním z nejznámějších malířů expresivní abstrakce. Jeho tvorba je inspirovaná životem v jihoamerické džungli, kde střídavě s pražskými tvůrčími obdobími po…

  • Vladimír Novák

    No.: 100

    Auction price: 50.000 CZK (2.000 €)

    olej, plátno, 1976, 71,5 x 61 cm, sign. vzadu V. Novák, rám, the disciple of A. Paderlik, member of Volne sdruzeni 12/15, Still even late and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 50.000 CZK (2.000 €)

  • Ivan Ouhel

    Koule

    No.: 99

    Auction price: 40.000 CZK (1.600 €)

    olej, plátno, 1998, 45 x 40 cm, sign. PD I. Ouhel 98, rám, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Ivan Ouhel

    No.: 98

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    akvarel, papír, 2006, 15 x 28,5 cm, sign. LD I. Ouhel PF 2007, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Ivan Ouhel

    No.: 97

    akvarel, papír, 2006, 19,6 x 15 cm, sign. PD Ivan Ouhel 06, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

  • Ivan Ouhel

    Kubismus

    No.: 96

    Auction price: 80.000 CZK (3.200 €)

    olej, plátno, 2004, 85,5 x 101 cm, sign. PD I. Ouhel 04, lišta, vzadu na blind rámu popsáno, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 80.000 CZK (3.200 €)

  • Václav Bláha

    Potkávači

    No.: 95

    Auction price: 130.000 CZK (5.200 €)

    olej, plátno, 1991-7, 110 x 150 cm, sign. PN V. Bláha 91-7, rám, vzadu popsáno autorem, studied at The Secondary Art School in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 130.000 CZK (5.200 €)

  • Jiří Sopko

    Dům I-III

    No.: 94

    Auction price: 95.000 CZK (3.800 €)

    olej, sololit, 2000, 3krát 49 x 33 cm, triptych, the disciple of prof. A. Pelc, member of Volne sdruzeni 12/15, The Umelecka beseda

    Current price: 95.000 CZK (3.800 €)

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Z cyklu Dopisy mně

    No.: 93

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    šitá koláž, papír, 1990, 58 x 40 cm, sign. DU Hampl 90, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Golem

    No.: 92

    koláž, papír, 1966, 60,5 x 46 cm, sign. DU Jos. Hampl 66, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Synagoga

    No.: 91

    koláž, papír, 1966, 60 x 49 cm, sign. DU Jos. Hampl 66, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    Nedosažitelná

    No.: 90

    koláž, papír, 1965, 30,5 x 23,5 cm, sign. DU Hampl, vzadu přípis autora Nedosažitelná 1965, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    No.: 89

    šitá koláž, papír, 1993, 59 x 40 cm, sign. DU Hampl 93, rám, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    No.: 88

    šitá koláž, papír, 1993, 58 x 41 cm, sign. DU Hampl 93, rám, the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

  • František Hodonský

    Plovoucí rostliny

    No.: 87

    Auction price: 60.000 CZK (2.400 €)

    olej, plátno, 1985, 89,5 x 119,5 cm, sign. PD Hodonský 85, rám, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 60.000 CZK (2.400 €)