Florencie

    No.: 233900

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 31. 08. 2021 14:33

    litografie, 10 x 19,8 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 50/89, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Vítězný oblouk

    No.: 233901

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 31. 08. 2021 14:34

    lept, akvatinta, 10,7 x 16,3 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Japonská kreslená dívka

    No.: 251459

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 31. 08. 2021 15:11

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Postava

    No.: 251460

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 31. 08. 2021 15:12

    serigrafie, 83 x 55 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Návrh erbu

    No.: 255250

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 31. 08. 2021 15:36

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 16 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Vivien Leigh a Clark Gable ve filmu Jih proti Severu

    No.: 257890

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 01. 09. 2021 14:14

    plakát, 48,5 x 38 cm, fotoska z hollywoodského filmu Jih proti Severu, z roku 1939, Filmhistorische Sammlung Peter W. Engelmeier, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Humphrey Bogart ve filmu Bosonohá komtesa

    No.: 257891

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 01. 09. 2021 14:15

    plakát, 48,5 x 38 cm, fotoska z hollywoodského filmu The Barefoot Contessa, z roku 1954, Filmhistorische Sammlung Peter W. Engelmeier, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Ingrid Bergmann ve filmu Saratoga Trunk

    No.: 257892

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 01. 09. 2021 14:16

    plakát, 48,5 x 38 cm, fotoska z hollywoodského filmu Saratoga Trunk, z roku 1945, Filmhistorische Sammlung Peter W. Engelmeier, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Audrey Hepburn ve filmu Sabrina

    No.: 257893

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 01. 09. 2021 14:17

    plakát, 48,5 x 38 cm, fotoska z hollywoodského filmu Sabrina, z roku 1954, Filmhistorische Sammlung Peter W. Engelmeier, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Rita Hayworth ve filmu Dívka z titulní strany

    No.: 257894

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 01. 09. 2021 14:18

    plakát, 48,5 x 38 cm, fotoska z hollywoodského filmu Cover girl, z roku 1944, Filmhistorische Sammlung Peter W. Engelmeier, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Ava Gardner

    No.: 257895

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 01. 09. 2021 14:19

    plakát, 48,5 x 38 cm, Filmhistorische Sammlung Peter W. Engelmeier, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Grace Kelly

    No.: 257896

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 01. 09. 2021 14:20

    Current price: 600 CZK (24 €)