Jan Zrzavý
Ot. Štorch - Marien: Lilie v korsetu
No.: 725Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 400 CZK (17 €)
Karol Baron
(1939-2004)
Pavel Řezníček: Tabákové vejce
No.: 726Auction price: 1.500 CZK (63 €)
bibliofilie, podpis autora a výtvarníka, ilustrace K. Baron, vydala Kristina Kaiserová, Ústí nad Labem 1991, 1. sv. edice Albis international, Ex. 157/199, 42 s., karton. vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Karel Štika
(1898-1975)
Jan Šnobr: Severní záře
No.: 727Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)
Bohumil Mathesius
(1888-1952)
Nová ruská poesie
No.: 728Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)
Zdeněk Rykr
(1900-1940)
Michal Mareš: Přicházím z periferie
No.: 729Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Stanislav Kostka Neumann
(18745-1947)
Kniha lesů, vod a strání
No.: 730Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)
Antonín Strnadel
(1910-1975)
Vilém Chotaš: Nikdy
No.: 731Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Adolf Kašpar
(1877-1934)
A. Jirásek: Ballada z rokoka
No.: 732Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Stanislav Kostka Neumann
(18745-1947)
Maxmilián Robespierre
No.: 733Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
František Kysela
(1881-1941)
Karel Toman: Pohádky krve
No.: 734Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, podpis autora, úprava, vazba a bar. dřevoryty Fr. Kysela, vydal Fr. Borový, Praha 1928, Ex. 109/600, 60 s., cl. kožená vazba se zlaceným reliéfem, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, at The Academy of Fine Arts i…
Current price: 400 CZK (17 €)
Cyril Bouda
Fráňa Velkoborský: Sníh na horách
No.: 735Auction price: 1.000 CZK (42 €)
bibliofilie, podpis autora, sign. lept a úprava C. Bouda, vydal St. Minařík, Praha 1928, Ex. 90/550, 66 s., pergamen. vazba, při okrajích lehce zašlá vazba, desky lehce prohlé, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Associ…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jaroslav Motyčka
(1886-1960)
Josef Holý: Černé moře
No.: 736Auction price: 350 CZK (15 €)
bibliofilie, podpis autora, úprava Jar. Motyčka, vydal Přemysl Plaček, Praha 1912, 56 s., pl. kožená vazba, desky místy odřené, naprasklá předsádka, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)
Václav Rabas
(1885-1954)
Jaroslav Seifert: Přilba hlíny
No.: 737Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, podpis autora, kresby V. Rabas, vydalo nakladatelství Práce, Praha 1945, 91 s., polopergamen. vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. B. Roubalik, V. Bukovac, H. Schwaiger and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of…
Current price: 300 CZK (13 €)
Vojtěch Tittelbach
(1900-1971)
Jan Opolský: Čtení z hvěz a obelisků
No.: 738Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, podpis autora, obálka, kresby, úprava V. Tittelbach, vydala Umělecká beseda, Praha 1936, 91 s., vevázaná obálka, polopergamen. vazba, zlacená ořízka, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite and J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and D…
Current price: 400 CZK (17 €)
Jan Opolský
(1875-1942)
Dědictví
No.: 739Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, podpis autora, vydal L. Bradáč, Královské Vinohrady 1923, 44 s., vevázaná obálka, pergamen. vazba, lehce zašpiněná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Alda
(1901-1970)
od noci k ránu
No.: 740Auction price: 900 CZK (38 €)
bibliofilie, podpis a věnování básníka na patitulu, 15. sv. edice Paprsek, vydal Vlastimil Vokolek, Pardubice 1929, orig. brož., ex.144/300, 38 s., obálka mírně zašlá a při krajích ošoupaná, velmi dobrý stav,, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Josef Hora
Machovské variace; Zahrada Popelčina; Tonoucí stíny
No.: 741Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)
Marie Čermínová Toyen
(1902-1980)
Fr. Halas: Hořec
No.: 742Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)
František Halas
(1901-1949)
Staré ženy
No.: 743Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, 2 svazky, podpis autora, vydal Fr. Borový, Praha 1935, 1939, 35 s., clpl. a plpl. vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Lada
(1887-1957)
K.H. Borovský: Epigramy
No.: 744Auction price: 900 CZK (38 €)
bibliofilie, ilustrace a podpis Jos. Lada, doslov a podpis Miloslav Novotný, vydalo Krajské nakladatelství Havlíčkův Brod, 1949, Ex. 232/500, 91 s., polokožená vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of…
Current price: 900 CZK (38 €)
Ivo Rublič
(1917)
Publius Ovidius Naso: Sapfó Faónovi
No.: 745Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)
Jaroslav Picka
(1897-1957)
Jan Noha: Ruce a práce
No.: 746Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)
Alois Chvála
Jan Týml: Vyznání
No.: 747Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Franta Bidlo
(1895-1945)
Josef Hora: Popelec, svět a kumšt
No.: 748Auction price: 300 CZK (13 €)
bibliofilie, podpis a věnování J. Hora, kresby a obálka Fr. Bidlo, typo. úprava R. Hála, vydal Fr. Borový, Praha 1934, 68 s., brož, lehce zašpiněná, v horním rohu zateklina, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
František Muzika
(1900-1974)
Milada Součková: Žlutý soumrak
No.: 749Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, podpis a věnování autorky, obálka Fr. Muzika, vydal Melantrich, Praha 1942, 81 s., nerozřezáno, brož, obálka při okrajích lehce potrhaná, vzadu lehce zašpiněná, zažloutlá, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Loukota, V. Nechleba and K. Krattner, member of…
Current price: 400 CZK (17 €)
Karel Svolinský
Jaroslav Seifert: Jabloň se strunami pavučin
No.: 750Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, podpis autora, kresby a obálka K. Svolinský, vydala Novina, Praha 1943, 59 s., brož, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The …
Current price: 400 CZK (17 €)
Jan Sládek
(1906-1982)
Viktor Fischl: Anglické sonety
No.: 751Auction price: 400 CZK (17 €)
bibliofilie, podpis autora, obálka Jan Sládek, vydal Melantrich, Praha 1946, 31 s., brož., obálka lehce zašpiněná, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Karel Konrád
(1899-1971)
U vrbiček
No.: 752Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)
Josef Hiršal
Noclehy s klekánicí
No.: 753Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, podpis a věnování J. Hiršal, úprava Jar. Šváb, vydal Václav Petr, Praha 1942, 44 s., brož, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Jaroslav Zatloukal
Kříž lásky
No.: 754Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, podpis a věnování v titulu a tiráži autora, obálka a úprava Josef Zamazal, vydal Stan, Břeclav 1930, 4 sv. edice Stan, 70 s., brož, při okrajích lehce pokrčená obálka, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)