Lenka Dvořáková

  • Lenka Dvořáková

    Mouchy

    No.: 257055

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 16:51

    litografie, 49 x 32,5 cm, sign. PD Dvořáková L., autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)