Lenka Dvořáková
Mouchy
No.: 257055Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 16:51
litografie, 49 x 32,5 cm, sign. PD Dvořáková L., autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)