Petra Straková

  • Petra Straková

    Figurky

    No.: 257057

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 17:21

    litografie, 2000, 65 x 49,5 cm, sign. PD Straková Petra 2000, autorský tisk, při levém horním okraji mimo tisk natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)