Petra Straková
Figurky
No.: 257057Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 17:21
litografie, 2000, 65 x 49,5 cm, sign. PD Straková Petra 2000, autorský tisk, při levém horním okraji mimo tisk natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)