Kamila Sára Hájková
(1904-1978)
Snící
No.: 273974Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:08
akvarel, papír, 1968, 43,5 x 28,5 cm, sign. LD K.S. Hájaková , pasparta , pasparta lehce zašlá , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)