Kamila Sára Hájková

(1904-1978)

  • Kamila Sára Hájková

    (1904-1978)

    Snící

    No.: 273974

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 20:08

    akvarel, papír, 1968, 43,5 x 28,5 cm, sign. LD K.S. Hájaková , pasparta , pasparta lehce zašlá , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)