Jiřina Hartingerová

  • Jiřina Hartingerová

    Letní volání

    No.: 281671

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:54

    olej, karton, 33 x 48 cm, sign. PD Hartingerová, rám, vzadu štítek Certifikace: Autor ručí za pravost tohoto díla. Dílo bylo vytvořeno pouze v jediném originále

    Current price: 3.000 CZK (125 €)