Jakub Špaňhel

(1976)

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Růže

    No.: 281541

    Auction price: 150.000 CZK (6.250 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:44

    akryl, plátno, 2004, 130 x 100 cm, sign. vzadu Jakub Špaňhel

    Current price: 150.000 CZK (6.250 €)