• Holík

    Krajina s rybníkem

    No.: 279038

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 21:20

    akvarel, papír, 1937, 24 x 33,8 cm, sign. PD Holík 37, rám, malba zašlá, na několika místech fleky,

    Current price: 100 CZK (5 €)