Tomáš Hrdinka
(1901-?)
Na řece
No.: 277639Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 24. 04. 2024 18:09
olej, karton, 41 x 68 cm, sign. LD Hrdinka, rám, malba místy krakelovaná, na rámu drobná poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.400 CZK (59 €)