Zdeněk Raiser

  • Zdeněk Raiser

    No.: 281456

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 16. 05. 2024 19:01

    lithography, 2021, 70 x 50 cm, signed lower/right Raiser 21, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

  • Zdeněk Raiser

    Hotel štěstí

    No.: 281677

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 17:00

    akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

  • Zdeněk Raiser

    Zlatý podzim

    No.: 281678

    Planned termination: 11. 06. 2024 17:01

    akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská,

  • Zdeněk Raiser

    Ulice neřesti

    No.: 281679

    Planned termination: 11. 06. 2024 17:02

    akryl, plátno, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 03, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Zdeněk Raiser

    Tragédie v cirku…

    No.: 281680

    Planned termination: 11. 06. 2024 17:03

    akryl, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná