Zdeněk Raiser
No.: 281456Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 19:01
lithography, 2021, 70 x 50 cm, signed lower/right Raiser 21, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Zdeněk Raiser
Hotel štěstí
No.: 281677Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:00
akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Zdeněk Raiser
Zlatý podzim
No.: 281678Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:01
akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská,
Zdeněk Raiser
Ulice neřesti
No.: 281679Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:02
akryl, plátno, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 03, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Zdeněk Raiser
Tragédie v cirku…
No.: 281680Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:03
akryl, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná