Viktor Pešek
(1900-1986)
Zelená hora
No.: 274180Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:14
olej, plátno, 44,8 x 58,5 cm, sign. PD Pešek, rám, rám oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)