Miloslav V. Koutecký
(1910-1983)
Muž s melouny
No.: 270107Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:09
olej, karton, 1955, 49,5 x 33 cm, sign. PD Miloš koutecký 1955, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)