V. Souček
Negližé
No.: 280280Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 21:24
akvarel, papír, 1928, 47 x 30 cm, sign. PD Souček V.1928, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
V. Souček
Portrét dívky
No.: 280281Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 21:26
akvarel, papír, 1944, 44,5 x 35 cm, sign. PD V. Souček 1944, Aantiqari.at Radhošťská,