Jaroslav Baumbruck

(1921-1960)

  • Jaroslav Baumbruck

    (1921-1960)

    Na kraji lesa

    No.: 277534

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 22. 05. 2024 18:00

    olej, plátno, 50,5 x 65,5 cm, sign. LD J. Baumbruck, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)