V. Neckář

  • V. Neckář

    Pivoňky

    No.: 267977

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 07. 05. 2024 15:00

    akvarel, papír, 1949, 42 x 32 cm, sign. PD V. Neckář 57, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.500 CZK (146 €)