Aleš Růžička
Kouř I.
No.: 32Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:31
akryl, plátno, 2023, 65 x 90 cm, sign. vzadu A. Růžička 2023, Aleš Růžička studoval na pražské AVU v ateliérech malby u F. Hodonského, M. Rittsteina a A. Střížka. Do odborného povědomí se dostal v roce 2005 na IV. Zlínském salonu mladých, kde za svůj malířský cyklus Parky získal I. Cenu Václava Chad…
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Aleš Růžička
Ohniště
No.: 149Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 15. 04. 2024 19:55
litografie, papír, 2023, 48,5 x 38 cm, sign. PD A. Růžička 2023, č. 74/77
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Aleš Růžička
A box
No.: 281312Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 16:37
acrylic, canvas, 2016, 50 x 70 cm, sign. on reverse A. Růžička 2016
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)