Aleš Růžička

  • Aleš Růžička

    Kouř I.

    No.: 32

    Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 16:31

    akryl, plátno, 2023, 65 x 90 cm, sign. vzadu A. Růžička 2023, Aleš Růžička studoval na pražské AVU v ateliérech malby u F. Hodonského, M. Rittsteina a A. Střížka. Do odborného povědomí se dostal v roce 2005 na IV. Zlínském salonu mladých, kde za svůj malířský cyklus Parky získal I. Cenu Václava Chad…

    Current price: 45.000 CZK (1.875 €)

  • Aleš Růžička

    Ohniště

    No.: 149

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 15. 04. 2024 19:55

    litografie, papír, 2023, 48,5 x 38 cm, sign. PD A. Růžička 2023, č. 74/77

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Aleš Růžička

    A box

    No.: 281312

    Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Planned termination: 16. 05. 2024 16:37

    acrylic, canvas, 2016, 50 x 70 cm, sign. on reverse A. Růžička 2016

    Current price: 29.000 CZK (1.209 €)