František Sylva Toman
(1886-1942)
Krajina s řekou
No.: 284Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 17:43
olej, plátno, 49 x 64 cm, sign. PD Fr. Sylva Toman, rám
Current price: 2.000 CZK (84 €)