Xénia Hoffmeisterová
Prožraný kožich
No.: 150Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:29
akryl, plátno, 2014, 50 x 50 cm, mongr. vzadu XH
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Xénia Hoffmeisterová
Rhapsodia v modré
No.: 169Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 15. 04. 2024 20:15
litografie, papír, 75 x 54 cm, sign. PD Xénia Hoffmeistrová, č. 6/10
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Xénia Hoffmeisterová
Budoucnost podle AH
No.: 170Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 15. 04. 2024 20:16
litografie, papír, 65 x 45,5 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 50/60
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Xénia Hoffmeisterová
A small opening
No.: 281309Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 16:34
canvas, acrylic, 2020, 60 x 50 cm, monogr. on reverse XH