Jiří John

(1923-1972)

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Semínko

    No.: 13

    Auction price: 37.000 CZK (1.542 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    suchá jehla, 1966, 30 x 21,5 cm, sign. PD Jiří John 1966, rám, the disciple of prof. Kaplicky, member of UB 12, The Umelecka beseda and SCUG

    Current price: 37.000 CZK (1.542 €)

    Estimate: 40 000 - 60 000 CZK

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Vůně travin

    No.: 12

    Auction price: 14.000 CZK (584 €)

    suchá jehla, 1968, 34,8 x 23,4 cm, PD monogr. J. J. 68, E. A., Jiří John patřil v šedesátých letech mezi nejuznávanější české umělce a i přes své zdrženlivé vystupování se stal jednou z ikon tohoto šťastného období našeho výtvarného umění. Za své vynikající grafické listy obdržel několik prestižních…

    Current price: 14.000 CZK (584 €)

    Estimate: 40 000 - 60 000 CZK