Jiří John
(1923-1972)
Semínko
No.: 13Auction price: 37.000 CZK (1.542 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
suchá jehla, 1966, 30 x 21,5 cm, sign. PD Jiří John 1966, rám, the disciple of prof. Kaplicky, member of UB 12, The Umelecka beseda and SCUG
Current price: 37.000 CZK (1.542 €)
Estimate: 40 000 - 60 000 CZK
Jiří John
(1923-1972)
Vůně travin
No.: 12Auction price: 14.000 CZK (584 €)
suchá jehla, 1968, 34,8 x 23,4 cm, PD monogr. J. J. 68, E. A., Jiří John patřil v šedesátých letech mezi nejuznávanější české umělce a i přes své zdrženlivé vystupování se stal jednou z ikon tohoto šťastného období našeho výtvarného umění. Za své vynikající grafické listy obdržel několik prestižních…
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Estimate: 40 000 - 60 000 CZK