Neznámý autor

LIST OF AUTHORS

  • Neznámý autor

    Žena s děckem

    No.: 15

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:14

    olej, plátno, 42 x 52 cm, rám, zkrakelováno

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Večerní nálada

    No.: 59

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 13:58

    olej, plátno, 94 x 108 cm, sign. DU, rám

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Abstraktní kompozice

    No.: 79

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 14:18

    olej, kombinovaná technika, papír, 1992, 89 x 66 cm, sign. PD

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Štramberk s Trúbou

    No.: 150

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 15:29

    akvarel, papír, 48 x 63 cm, rám

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Srnčí v lese

    No.: 193

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 16:12

    olej, dřevo, 52 x 45,5 cm, rám

    Current price: 650 CZK (28 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Hrad s krajinou

    No.: 299

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 17:58

    litografie, 34,5 x 52 cm, rám

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Motýl

    No.: 309

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 05. 2024 18:08

    koláž, tapiserie, 25 x 25 cm, rám

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Kytice

    No.: 281780

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:23

    olej, plátno, 45,5 x 35,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Zátiší s ovocem a džbánkem

    No.: 276808

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 22. 04. 2024 18:24

    tempera, sololit, 39 x 43,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Pane továrníku..

    No.: 281823

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 04. 2024 18:07

    tužka, papír, 13,5 x 25 cm, dole text: pan přednosta: Pane továrníku, já sem tu jakživ neviděl vytáhnout rybu z vody…, potrhaný papír na levé straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Beduín

    No.: 274420

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 04. 2024 18:08

    akvarel, tuš, papír, 24,5 x 17 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Skicy

    No.: 217072

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 04. 2024 18:09

    3x tuš, papír, 1931, 30 x 23 cm, 1x monogramováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Mužský profil

    No.: 209409

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 23. 04. 2024 18:10

    tužka, papír, 30,3 x 22,6 cm, sign. PD Gors, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Mercuriális perénnis

    No.: 209380

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 23. 04. 2024 18:11

    tuš, papír, 33 x 17,3 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Krajina

    No.: 281786

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    Planned termination: 24. 04. 2024 18:39

    olej, karton, 13 x 17 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Krajina s řekou

    No.: 281802

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 24. 04. 2024 18:40

    olej, plátno, 69 x 58,5 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Zřícenina

    No.: 281838

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 04. 2024 18:41

    olej, plátno, 80,5 x 53 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Luční krajina

    No.: 281835

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 04. 2024 18:42

    olej, plátno, 34,5 x 49,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    U řeky

    No.: 281836

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 04. 2024 18:43

    olej, plátno, 35,5 x 53,5 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Strom

    No.: 264692

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:48

    olej, překližka, 24,6 x 15,9 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Kytice

    No.: 267122

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:22

    akvarel, papír, 1965, 28 x 20 cm, rám,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Mísa na ovoce

    No.: 281489

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 21:56

    fajáns, 34 x 34 cm,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Návrh erbu

    No.: 255250

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 06. 05. 2024 14:04

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 16 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Orchidej

    No.: 273770

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 06. 05. 2024 14:14

    oil, canvas, 61 x 91,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Mlynářka

    No.: 275968

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 06. 05. 2024 14:26

    oil, canvas, kolem roku 1900, 74 x 53 cm, rám, consulted and verified by PhDr. Michael Zachar, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: 17 000 - 22 000 Kč CZK

  • Neznámý autor

    Přadlena

    No.: 277492

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 06. 05. 2024 14:42

    ink, pencil, paper, 23 x 18 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Dva muži ve světnici

    No.: 186104

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 07. 05. 2024 14:00

    pencil, aquarelle, paper, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

    Estimate: k CZK

  • Neznámý autor

    Malíř selských motivů

    No.: 197728

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 07. 05. 2024 14:04

    lithography, 13,2 x 17,7 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    ...a - hoj...

    No.: 201123

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 07. 05. 2024 14:06

    tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Strom

    No.: 213149

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 05. 2024 14:12

    fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.