Kouřim
No.: 174Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 15:53
olej, plátno, lepenka, 1930, 46,5 x 65 cm, sign. PD , rám
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Krajina z lesa
No.: 229Auction price: 650 CZK (28 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:48
olej, plátno, 37 x 47 cm, rám
Current price: 650 CZK (28 €)
No.: 236Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:55
akvarel, papír, 1945, 21 x 29 cm, sign. PD, rám
Current price: 200 CZK (9 €)
Zimnní krajina s vodní hladinou
No.: 237Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:56
akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. LD, rám
Current price: 300 CZK (13 €)
Pole s panáky obilí
No.: 240Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:59
olej, lepenka, 31 x 34 cm, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)