Beduín
No.: 274420Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 04. 2024 18:08
akvarel, tuš, papír, 24,5 x 17 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Skicy
No.: 217072Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 04. 2024 18:09
3x tuš, papír, 1931, 30 x 23 cm, 1x monogramováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Mužský profil
No.: 209409Auction price: 20 CZK (1 €)
Planned termination: 23. 04. 2024 18:10
tužka, papír, 30,3 x 22,6 cm, sign. PD Gors, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Mercuriális perénnis
No.: 209380Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 23. 04. 2024 18:11
tuš, papír, 33 x 17,3 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
No.: 281786Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 24. 04. 2024 18:39
olej, karton, 13 x 17 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Krajina s řekou
No.: 281802Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 04. 2024 18:40
olej, plátno, 69 x 58,5 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Zřícenina
No.: 281838Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 04. 2024 18:41
olej, plátno, 80,5 x 53 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Luční krajina
No.: 281835Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 04. 2024 18:42
olej, plátno, 34,5 x 49,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
U řeky
No.: 281836Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 24. 04. 2024 18:43
olej, plátno, 35,5 x 53,5 cm, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Strom
No.: 264692Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:48
olej, překližka, 24,6 x 15,9 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)