Zbyněk Havlín
(1976)
Příběh v kůře
No.: 102Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
akryl, plátno, zlato, 2023, 50 x 60 cm, sign. vzadu Havlín, Zbyněk Havlín absolvoval pražskou Akademii výtvarných umění, kde se zpočátku věnoval studiu klasických technik, od nichž během studia přešel k intermediálnímu způsobu uvažování a školu absolvoval v ateliéru prof. Milana Knížáka. V posledníc…
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Estimate: 20 000 - 25 000 CZK
Zbyněk Havlín
(1976)
Wreath
No.: 281436Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 18:41
serigraphy, 2022, 80 x 100 cm, sign. on reverse Havlín
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Zbyněk Havlín
(1976)
Nádoba
No.: 281728Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:51
suchá jehla, 2000, 32 x 49 cm, sign. PD Zbyněk Havník 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.500 CZK (63 €)