Václav Stein
(1888-?)
Žně
No.: 11Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:10
olej, plátno, 1931, 80 x 97 cm, sign. PD V. Stein, rám, mlaba místy sedřená
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Václav Stein
(1888-?)
Hradčany
No.: 24Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 13:23
olej, plátno, 69,5 x 49,5 cm, sign. PD V. Stein, rám, místy drobné dirky v plátně
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids