Vladislav Röhling
(1878-1949)
Kostel
No.: 263490Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:34
lept, 17,3 x 13,5 cm, sign. PD V. Röhling , rám, značeno LD V. Röhling, pod signaturou tištěny iniciály VR, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of F. Zenisek
Current price: 350 CZK (15 €)
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Chrám sv. Víta
No.: 264695Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:50
lept, 1945, 37 x 32,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno v desce Röjling 45, zvlněný papír, místy skvrnky, rám otlučený , , the disciple of F. Zenisek
Current price: 800 CZK (34 €)