Tadeusz Bartoš

(1970)

Born 1970, previous education: SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem, lives and works at Prague.

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Hlava I

    No.: 205

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 19:24

    monotyp, 2023, 53,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, mimo tisk na několika místech ušpiněno od tiskařské barvy, papír nepatrně ohmataný, , studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Hlava II

    No.: 206

    Planned termination: 03. 04. 2024 19:25

    monotyp, 2023, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, , studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Hlava III

    No.: 207

    Planned termination: 03. 04. 2024 19:26

    monotyp, 2023, 52 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, , studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Hlava IV

    No.: 208

    Planned termination: 03. 04. 2024 19:27

    monotyp, 2023, 51 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, , studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Hlava V

    No.: 209

    Planned termination: 03. 04. 2024 19:28

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Gryphon

    No.: 210

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 03. 04. 2024 19:29

    olej, plátno, 2018, 75 x 63 cm, sign. PD Tade 18, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem

    Current price: 15.000 CZK (625 €)