A. Václav Mašek
U stanice Vranduk
No.: 239063Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:02
akvarel, uhel, papír, 27,4 x 40 cm, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
W. Holl
The Right Honble Viscount Palmerston, K.C. C.C.B.
No.: 242411Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:04
mědirytina, 14,9 x 11,6 cm, značeno DU Enghraved by Holl from a Photograph by Mayall the propherty of Lady Palmerston, kindly lent for that purpose, papír při okraji místy zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
W. Holl
Lord Mansfield
No.: 242412Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:06
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl form the original by Sir Joshua Reynolds in the possesion of Lord Mansfield, mírně zažloutlý papír, levý okraj papíru lehce pokrčen, při pravém okraji lehce zašpiněno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Jana Reinerová
Kaliště
No.: 249521Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:08
litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 900 CZK (38 €)
Jana Reinerová
Třeboň
No.: 255415Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:10
litografie, 4 krát 10 x 11,6 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 41/60, soubor 4 grafik na jednom listu papíru, nepatrná šmouha na levém okrajipapíru (mimo tisk), Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Jana Reinerová
Ještěd
No.: 255416Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:12
litografie, 14,5 x 38,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/28, nepatrně ohnutý růžek papíru PH (nezasahuje do tisku), Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Pavel Kopp
Palermo - rybí trh
No.: 257030Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:14
fotografie, 2017, 16,8 x 25,4 cm, sign. PD Kopp, LD Palermo 2017, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval popr…
Antonín Procházka
(1882-1945)
Muzikanti
No.: 259921Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:16
suchá jehla, novotisk, 20,3 x 26,7 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. Schwaigr at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 700 CZK (30 €)
Miroslav Stuchlík
Stvůra
No.: 260214Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:18
lept, akvatinta, 1979, 21,1 x 14,9 cm, sign. PD M. Stuchlík 79, č. 69/75, Aantiqari.at Radhošťská, , studied Applied Graphic at The Secondary School of Fine Arts in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Otakar Procházka
Střechy
No.: 260216Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:20
dřevorez, 1963, 40 x 28,5 cm, sign. PD O. Procházka 63, papírová pasparta, v rozích pomuchlaný papír v místě přilepení, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Karel Frauknecht
(1925-1994)
Kytice růží
No.: 262130Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:22
suchá jehla, 1971, 32,5 x 28,7 cm, sign.LD Frauknecht 1971, č. 10/20, papír přeložen uprostřed - na pravé polovině papíru grafika, na levé polovině umístěna signatura s číslem grafiky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Obličeje
No.: 262131Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:24
serigrafie, 1985, 28 x 17,8 cm, sign. Du Hořánek 85, spodní rohy papíru pokrčeny, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic…
Current price: 500 CZK (21 €)
Vladimír Komárek
Tři čepice
No.: 262312Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:26
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Hrubý
Viadukt
No.: 262685Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:28
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Hrubý
Zkroucený strom
No.: 262686Auction price: 160 CZK (7 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:30
Current price: 160 CZK (7 €)
Josef Hrubý
Na parapetu
No.: 262687Auction price: 160 CZK (7 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:32
Current price: 160 CZK (7 €)
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Kostel
No.: 263490Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:34
lept, 17,3 x 13,5 cm, sign. PD V. Röhling , rám, značeno LD V. Röhling, pod signaturou tištěny iniciály VR, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of F. Zenisek
Current price: 350 CZK (15 €)
Danihelka
U sádku
No.: 263698Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:36
tuš, papír, 1961, 25,5 x 36 cm, sign. PD F.V. Danihelka 1961, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
František Vít Blažek
Zátiší s citrony
No.: 263700Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:38
olej, karton, 29 x 29 cm, sign. LD Frant Vít Blažek, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítkem ČFVU, malba krakelována, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Kateřina Bártová
Les v zimě
No.: 263705Auction price: 320 CZK (14 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:40
tempera, běloba, tuš, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Bártová, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 320 CZK (14 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Groteska
No.: 264015Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:42
Pat Gangnon
Klauni
No.: 264244Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:44
2 x tuš, papír, 10 x 8,6 a 8 x 8 cm, pasparta, dole pod kresbou věnování: To jitka forejtová with love from Pat Gangnon 1985 a na druhé kresbě dole text: With fond memories of our visit in Prague Pat gangnon 85, 1965-66, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Petr Kožíšek
(1972)
Portrét s brýlemi
No.: 264364Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:46
serigrafie, 2005, 44,7 x 30,3 cm, sign. PD Kožíšek 05, a.t., poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Strom
No.: 264692Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:48
Current price: 250 CZK (11 €)
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Chrám sv. Víta
No.: 264695Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:50
Current price: 800 CZK (34 €)
Šindelek
Přímořská vila
No.: 264950Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:52
akvarel, uhel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Šindelek , rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Milovaný kraj - Návraty I
No.: 264952Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:54
Current price: 120 CZK (5 €)
Miloslav Nováček
(1923-1994)
Motýli
No.: 264953Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:56
serigrafie, 15,2 x 12,7 cm, sign. PD M. Nováček, pasparta, č. 117/150, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Lorenc
Chalupa v horách
No.: 264955Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:58
Current price: 250 CZK (11 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Horská krajina s potokem
No.: 264956Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:00
dřevoryt, 24 x 18,4 cm, sign. PD Lukavský, rám, rám mírně zašlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky
Current price: 250 CZK (11 €)
Ferdinand Rubeš
(1887-1944)
Pohled na Karlův most
No.: 265800Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:02
Current price: 500 CZK (21 €)
Michal Romberg
(1918-1982)
Návrh kostýmu Ladislava Peška
No.: 265830Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:04
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jiří Slíva
Cibulka
No.: 266177Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:06
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Pravoslav Kotík
(1889-1970)
Dívky
No.: 266310Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:08
Current price: 700 CZK (30 €)
Rastislav Michal
Ráno v Paříži
No.: 266367Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:10
Abstraktní kompozice
No.: 266390Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:12
Current price: 500 CZK (21 €)
J. V. Schwarz
(1908-1988)
Venuše
No.: 266751Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:14
Current price: 150 CZK (7 €)
J. V. Schwarz
(1908-1988)
Silueta
No.: 266752Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:16
Current price: 120 CZK (5 €)
Šindelek
Eforie Sud
No.: 267049Auction price: 180 CZK (8 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:18
Current price: 180 CZK (8 €)
Šindelek
Kanoe na mořském břehu
No.: 267050Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:20
Current price: 350 CZK (15 €)
No.: 267122Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:22
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Prchal
Autoškola
No.: 267177Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:24
Current price: 350 CZK (15 €)
Josef Prchal
Rybaření
No.: 267178Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:26
tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD JP, PH text ...Takhle daleko od splávku ...Takhle daleko od žížaly!, PD tužkou Prchal-Pajmanová; 24,5%, po okrajích papíru nékolik šedých šmouh /otisků prstů, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Josef Prchal
Pomlázka
No.: 267179Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:28
tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. LD JP, dole pod kresbou text: Jó, Zuzanka je doma, ale upozorňuju tě, že ji řežu denně a je to stejně houby platný!, PH tužkou Prchal-Pajmanová, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
C. E. Wagstaff
Lord Clarendon
No.: 267251Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:30
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from the Picture in the Bodleian Library, mírně zažloutlý papír, při horním okraji skvrna od vody, na levém okraji papír lehce ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
E. Scriven
Sir W. Herschell
No.: 267252Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:32
mědirytina, 13 x 10,1 cm, značeno PD Engraved by E. Scriven, LD Painted by J. Russell R.A., při levém okraji žluté flíčky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Josef Sahula
Podvečer
No.: 267256Auction price: 170 CZK (8 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:34
litografie, 17 x 12,5 cm, sign. PD Josef Sahula, rám, č. 33/130, papír nepatrně zažloutlý, , na rámunepatrné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)
Boris Soukup
(1932-1984)
A druhý den - jako by o tom nikdo nevěděl
No.: 267698Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:36
dry needle, 1974, 49,5 x 39,5 cm, sign. lower/right B. Soukup 74, no. 1/10, in the left part in the middle the paper is torn, at the bottom edge in several places lightly torn, in the upper part outside the print gray paper, Aantiqari.at Radhošťská,
Eva Jandejsková
Dívka s červenou růží
No.: 267776Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:38
ceramics, 25,5 x 15,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Jiří Müller
(1934-2014)
Motýl / Vesnice
No.: 268049Auction price: 170 CZK (8 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 19:40
tuš, pastel, papír, 1970, 20,2 x 15,5 cm, sign. DU Jiří Müller 1970, DU p. M. Novákové, na jedné straně papíru motýl, z druhé strany kresba vesnice, papír zašlý a zažloutlý, v rozích stopy po hnědé papírové pásce, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 170 CZK (8 €)