Dana Puchnarová

  • Dana Puchnarová

    Ex libris pro syna

    No.: 56

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2023 16:55

    lept, 9 x 9,5 cm, sign. PD Puchnarová, č. 2/5, the disciple of prof. K. Soucek, L. Cepelak, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Dana Puchnarová

    Přerušené kruhy

    No.: 24

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2023 18:23

    litografie, 70 x 52 cm, PD D. Puchmanová, V r. 1964 absolvovala na AVU v Praze u prof. Silovského grafiku, u prof. Součka malbu. Malířka, grafička, ilustrátorka, výtvarná pedagožka a publicistka, zastoupena v mnoha galeriích a soukromých sbírkách, má realizace i v architektuře. V době totality n…

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

  • Dana Puchnarová

    Postava

    No.: 258120

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2023 15:36

    litografie, 1980, 13,5 x 9,5 cm, sign. DU Puchnarová 1980, č. 12/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Soucek, L. Cepelak, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids