Josef Čapek

(1887-1945)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Josef Kopta: Pět hříšníků U velryby

    No.: 795

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2022 11:25

    bibliofilie, obálka bar. linoryt a ilustrace J. Čapek, vydal ČIN, Praha 1930, čtvrté vydání, 137 s., brož., hřbet a okraje obálky lehce poškozené, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    S. K. Neumann: Sen o zástupu zoufajících

    No.: 295

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, na přední i zadní straně obálky, na předsádkách dvoubarevně tištěnými, celostr. ve frontispisu, dvěma linoryty v textu a nakladatelskou značkou Jos. Čapek, 32. sv. edice Aventinum, vydal Otakar Śtorch-Marien, Praha 1921, orig. kartonová vazba, 39s., hřbet silně poškozený místy zcela chy…

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    P. Kropotkin: Anarchistická morálka

    No.: 79

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    brož, ob. J. Čapek, vyd. Fr. Borový, Praha, 1919, pův. brož s obálkou, 133s., podpis bez souvislosti, uvolněné listy, lehce opotřebeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    S.K. Neumann: Kniha lesů, vod a strání

    No.: 81

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    kniha, obálka a osm obrázků J. Čapek, vyd. Fr. Borový, Praha, 1938, brož, 141s., obálka při krajích lehce otřepená, na povrchu mírně zašlá, několik uvolněných listů, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Apollinaire: Pásmo

    No.: 167

    Auction price: 18.000 CZK (750 €)

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    S.K. Neumann: Horký van

    No.: 166

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    bibliofilie, dvoubarev. litografie ve frontispisu, 4x předsádka linorytem a dvoubarevný linoryt na na přední a zadní straně desek Jos. Čapek, XIII. sv. Edice Vybraných knih, vydal Ludvík Bradáč, Praha 1918, orig. kartonová vazba, 39s., hřbet místy poškozený, desky při horním krajích mírně zašpiněné,…

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Konst. Biebl: Zlatými řetězy

    No.: 180

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    bibliofilie, obálka dvoubarev. linoryt , nakladatelská značka a 3 celostr. přílohy linorytem J. Čapek, vydal Čin, Praha 1926, nízké číslo výtisku, ex. 23, 48 s., brož, místy poškozený hřbet, při okrajích poškozená obálka, lehce zašpiněno, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The …

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Koupající se děti

    No.: 560

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 08:54

    ofset, 26,5 x 34,5 cm, značeno v tisku, rám, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka II.

    No.: 259046

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 01. 2023 18:52

    linořez, novější otisk z původní matrice, 1919, 13,1 x 6 cm, původně otištěno v albu Osmero linoleí 1919, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, , studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids