Luboš Vetengl

(1988)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Moderní sloup II

    No.: 76

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 18:44

    litografie, 2009, 70 x 50 cm, sign. PD Vetengl 2009, č. 4/4

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Vězeňská koupelna

    No.: 96

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2023 18:35

    litografie, 2013, 36 x 50,5 cm, sign. PD Vetengl 2013, č. /16

    Current price: 2.200 CZK (92 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

    Estimate: k CZK

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Jízda na kole II

    No.: 1012

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 16:33

    experimentální grafická technika (tisk z výšky ze suché barvy), 2010, 100 x 70 cm, sign. PD Vetengl 2010, č. 3/7, A poslední jsou katakomby. Jde opět o interiér hluboko podzemí, ve kterém jsou zhotoveny hroby. Jde také o kresbu uhlem. Katakomby jsou jakýmsi městem pod městem, čímž se trochu navracím…

    Current price: 3.800 CZK (159 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    No.: 1009

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 16:30

    sítotisk, 2012, 39 x 54,5 cm, sign. PD Vetengl 2012, č. 3/8

    Current price: 1.650 CZK (69 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids