Václav Černý

(1872-1947)

  • Václav Černý

    (1872-1947)

    Muž s dýmkou

    No.: 274674

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 07. 2023 22:44

    akvarel, tužka, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Václav Černý, rám, papírová pasparta zažloutlá, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids